Departamento darbotvarkė

Balandžio  d. 13.00–16.00 val. direktorius J. Laniauskas ir jaunesnioji koordinavimo specialistė G. Balzarevičiūtė dalyvauja Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo komiteto posėdyje.

Balandžio 12 d. 14.00 val. vyriausioji specialistė L. Jasionytė ir vyresnysis patarėjas D. Grigaliūnas dalyvauja susitikime su savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriais ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos atstovais dėl jaunimo informavimo ir konsultavimo.

Balandžio 13–14 d. organizuojami mokymai JGI koordinatoriams. Tema: NEET dalyvių psichikos sveikatos problemos ir JGI koordinatorių konsultavimas.

Balandžio 13 d. 13.00 val. direktorius J. Laniauskas dalyvauja Lietuvos-Ukrainos komiteto posėdyje. 

Balandžio 13 d. 14.00 val. vyriausioji specialistė L. Jasionytė ir vyresnysis patarėjas D. Grigaliūnas dalyvauja susitikime su savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriais ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos atstovais dėl jaunimo informavimo ir konsultavimo.

Balandžio 13 d. 15.00 val. direktorius J. Laniauskas ir vyriausioji patarėja E. Došienė dalyvauja Lietuvos regioninio karjeros konsultavimo centro „Karjeras“ posėdyje.

Balandžio 14 d. 9.00 val. direktorius J. Laniauskas dalyvauja Valstybės tarnybos departamento konkurse.

Balandžio 16 d. 14.00 val. direktorius J. Laniauskas dalyvauja pasitarime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

 

Paieška