Elektrėnų kultūros centro Atviras jaunimo centras

Apie organizaciją

Elektrėnų kultūros centro atviras jaunimo centras (toliau – jaunimo centras) yra ne pelno siekianti organizacija. Jaunimo centras įkurtas 2018 metų viduryje pagal Lietuvos ir Lenkijos pasienio bendradarbiavimo programą. Iki tol nuo 2011 metų Elektrėnų kultūros centre veikė atvira jaunimo erdvė.

Jaunimo centro misija – suteikti saugią erdvę Elektrėnų savivaldybės jaunimui ugdytis ir emancipuotis, padėti jiems spręsti problemas ir iššūkius artimoje aplinkoje.

Elektrėnų jaunimo centre teikiamos jaunimo užimtumo, konsultacijų, mokymų, renginių, išvykų organizavimo, mobilaus darbo su jaunimu ir kitos paslaugos.

Mūsų jaunimo centre jaunuoliai gali aktyviai ir naudingai praleisti laisvalaikį, žaisdami stalo futbolą, stalo tenisą, pulą ar kompiuterinius žaidimus. Jaunimo centro konferencijų salėje organizacijos gali vykdyti savo narių susirinkimus, organizuoti įvairius mokymus ar renginius. Jaunimo centre yra pilnai įrengta virtuvė, kurioje jaunuoliai gali gamintis maistą. Yra įrengti tualetai ir dušas. Jaunimui taip pat siūlome naudotis buvusioje jaunimo erdvėje įrengtais treniruokliais. Jaunimo centre veikia viešas nemokamas internetas, galima naudotis kompiuteriais, projektoriumi ir garso aparatūra. Kvalifikuoti jaunimo centro darbuotojai visada pasiruošę suteikti emocinę ir kitą būtiną pagalbą jaunuoliams, padėti įvairiais kasdieniniais klausimais.
Nuorodą į tinklapį rasite čia.


Adresas
Draugystės g. 2, Elektrėnai
Savivaldybė
Elektrėnų savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. (8 528) 54 330
Paieška