Gargždų atviras jaunimo centras

Apie organizaciją

Gargždų atviras jaunimo centras įkurtas 2016 m. vasario 2 d. Įstaiga vykdo 2 darbo su jaunimu formas – atvirąjį darbą (Klaipėdos g. 74, Gargždai) ir mobilųjį darbą Klaipėdos rajone.
Įstaigoje dirba 4 jaunimo darbuotojai, kurie laukia kiekvieno jauno žmogaus. Jus pasitiksime su šypsena ir puodeliu arbatos nuo antradienio iki penktadienio (15.00 – 20.00 val.) Gargžduose ir pagal sudarytą grafiką Klaipėdos rajono vietovėse nuo 16.00 val. iki 20.00 val.

Gargždų atviras jaunimo centras vadovaujasi atvirumo, prieinamumo, savanoriškumo, aktyvaus dalyvavimo ir orientavimosi į jaunų žmonių socialinius poreikius principais. Kiekvienas jaunas žmogus nuo 14 iki 29 metų laukiamas pas mus įgyvendinti savo idėjas, pasikalbėti, atsigerti arbatos ir atrasti naujų draugų. Jaunimo centre teikiamos prevencinės, informavimo, konsultavimo, socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines ir kitos su jauno žmogaus ugdymu susijusios paslaugos; organizuojamos veiklos, skatinančios jaunimo motyvaciją ir gebėjimus, reikalingus sėkmingai integracijai į darbo rinką, atsižvelgiant į savivaldybės padėtį, esant poreikiui ir galimybei, teikiamos įvairios laisvalaikio, socialinės bei psichologinės ar krizių įveikimo pagalbos paslaugos jauniems žmonėms.

Gargždų atvirame jaunimo centre gali įgyvendinti savo idėjas, gali pasikalbėti su šiltais jaunimo darbuotojais apie užklupusias problemas ir kartu rast geriausią sprendimo būdą, gali gauti informaciją apie galimybes įsidarbinti, savanorystę, verslo kūrimo pradžią, laisvalaikio praleidimą, žalingų įpročių atsikratymą ir visa kitą, kas supa jauną žmogų.

Mūsų centro komanda informuoja jaunimą jiems aktualiais klausimais, konsultuoja įvairiuose gyvenimiškose situacijos ir suteikia pagalbą, padeda išsirinkti savanorystės vietą ir palydi, kad būtų drąsiau, organizuoja įvairias veiklas, renginius ir mokymus jaunimui, bei skatina ir padeda įgyvendinti savo idėjas, kviečia dalyvauti protų mūšiuose, stovyklose, žygiuose, filmų naktyse, sportinėje veikloje, kūrybinio mąstymo penkiakovės užsiėmimuose, muzikinėje veikloje, stalo žaidimų vakaruose, maisto gaminime ir kitose jų pačių sugalvotose ir inicijuotose veiklose.
Ateik, susipažinsim ir kartu „leisim vykti jaunystei“.

Nuorodą į tinklapį rasite čia.


Adresas
Klaipėdos g. 74, Gargždai
Savivaldybė
Klaipėdos rajono savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. +37067343947
Paieška