Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Atvirosios jaunimo erdvės

Apie organizaciją

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras – neformaliojo vaikų švietimo ugdymo įstaiga, įsikūrusi pačiame miesto centre, Puodžių g. 1. Jaunimo centre veikia 22 vaikų ir jaunimo studijos, ansambliai bei mažiausiems vaikams skirtas estetinio edukacinio ugdymo būrelis. Vaikams savo patirtį ir žinias perteikia kvalifikuoti pedagogai, todėl centre yra sudarytos visos sąlygos mokinių saviraiškai ir meninei kūrybai.

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre – atviros durys 4 – 19 metų vaikams ir jaunuoliams.

Įdomią veiklą, projektinį darbą ir kasdienį jaunimo laisvalaikį organizuoja Atviros jaunimo erdvės (I.Simonaitytės g. 24). Erdvių darbuotojai, savanoriai laukia mikrorajono jaunųjų gyventojų ne tik pramogauti, bet ir aktyviai dalyvauti kultūrinėje, socialinėje veikloje. Miesto centre ar atokiau gyvenantys klaipėdiečiai gali rinktis popamokines veiklas teatro studijoje „Aušra“ (Šaulių g. 14, I.Simonaitytės g. 24) ir choreografijos studijoje „Inkarėlis“ (Laukininkų g. 13). Mūsų įstaiga siekia įgyvendinti svarbiausią veiklos uždavinį – suteikti mokiniams galimybę kurti, tobulėti, rasti savo vietą kūrybinėje plotmėje.

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras organizuoja laisvalaikio renginius, miesto šventes, Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų Klaipėdos miesto etapą, jaunimo pilietinio tautinio ugdymo projektą.

Studijų ir būrelių mokiniai ne tik mokosi teatro, dailės, muzikos, šokio pagrindų, bet ir aktyviai koncertuoja, rengia parodas, nuolat dalyvauja miesto, respublikiniuose bei tarptautiniuose projektuose, konkursuose, festivaliuose, garsindami įstaigos bei Lietuvos vardą pasaulyje.

Nuorodą į tinklapį rasite čia - https://www.kkljc.lt/


Adresas
I. Simonaitytės g. 24, Klaipėda
Savivaldybė
Klaipėdos miesto savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr.8 462 24738
Paieška