Kupiškio kultūros centro padalinys Šepetos laisvalaikio centras, jaunimo klubas „Iš lempos“

Apie organizaciją

Klubo lankytojai dalyvauja įvairiose programose, skirtose vaikams ir jaunimui. Tai: vaikų ir jaunimo muzikos studija ,,Vaivorykštė“, kurioje dainuoja, groja, veda karaokė vakarus; meno studija ,,Pieštukai“, kurioje piešia, mokosi dizaino ir dekoravimo paslapčių, kuria dekoracijas renginiams; šokios studija ,,Disko merginos“, kurioje mokosi šokio meno bei rengia diskotekas/žiburėlius vaikams ir jaunimui.

Klubo narai vykdo pilietines akcijas: Sausio 13-osios akciją ,,Uždekime žvakutę žuvusiems už mūsų Laisvę“, Vasario 16-osios akciją ,,100 žibintų Laisvei“. Viena iš gražiausių tradicijų yra prieš Kalėdas kepti kūčiukus bei meduolius ir išdalinti juos Šepetos senoliams. Per Sekmines aplankyti ir papuošti berželiais kiekvieną Šepetos gyventojo kiemą.

Šepetos jaunimo klubas „Iš lempos“ rengia tradicinius renginius: Užgavėnes, Vaikų Velykėles, Vaikų ir jaunimo Sekmines, kalėdinius koncertus, aktyviai dalyvauja Šepetos kaimo šventėje, rengia sportines varžybas, vakarais susiburia pažaisti stalo žaidimų, pasišnekučiuoti prie arbatos puodelio.

Šepetos jaunimas aktyviai įsijungia į Šepetos laisvalaikio salės bei Šepetos kaimo bendruomenės veiklą savanoriaudamas. Taip pat jaunimas savanoriauja Kupiškyje kasmet rengiamame kūrybos ir meno festivalyje „Stichijos“.

Nuorodą į tinklapį rasite čia.


Adresas
Šepetos g. 6, Šepetos k., Kupiškio sen., Kupiškio r. sav.
Savivaldybė
Kupiškio rajono savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. 8 606 93001
Paieška