Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio atvira jaunimo erdvė

Apie organizaciją

Atsižvelgiant į jaunimo poreikius bus organizuojami seminarai, paskaitos, diskusijos, koncertai, stovyklos. Planuojama kartu su jaunimu dalyvaujama ir įvairiuose renginiuose, projektuose, parodose, išvykose.

 Atvira jaunimo erdvė ypatinga tuo, kad yra saugi ir kiekvienas atėjęs čia gali veikti tai, ko jam norisi, žaisti judriuosius žaidimus, šokti, groti, vaidinti ar tiesiog mėgautis ramiu bendravimu ant sofučių. Jaunimo yra prašoma tik užsiregistruoti, įrašant savo vardą, pavardę, amžių, kad kiekvienas suprastų, jog yra atsakingas už naudojamą erdvės turtą.

Jaunimas turi laikytis pagrindinių erdvės taisyklių, kurios yra:
 Saugoti patalpų inventorių, sugadinus sutaisyti arba atlyginti padarytą žalą;
 Susitvarkyti erdvę aplink save;
 Erdvėse netoleruojami alkoholiniai gėrimai, svaiginamosios ar kt. narkotinės medžiagos, agresija, muštynės, prievarta, vagystės, keiksmažodžiai.
Viena iš pagrindinių jaunimo krypčių – savanorystės skatinimas ir sklaida, skatinanti užsiimti įvairia visuomenine bei kūrybine veikla. Įvairiomis priemonėmis, kurios vykdomos mūsų erdvėje, siekiama integruoti jaunus žmones į socialinę aplinką, siekti ir ieškoti efektyvesnių darbo formų su jaunimu Subačiuje.

Atviros jaunimo erdvės tikslas – vykdyti atvirą darbą su jaunimu siekiant suteikti prasmingos veiklos ir saugaus laisvalaikio galimybių savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką.
Kitas taisykles jaunimas susikurs pats dalyvaudamas, žaisdamas, būdamas erdvėje.
Nesilaikantys taisyklių turės palikti erdvę.

Darbo laikas (birželio – rugpjūčio mėnesiais) antradienį – penktadienį 14-19 val.


Adresas
Aukštaičių g. 14 Subačius
Savivaldybė
Kupiškio rajono savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. (8 459) 55 335
Paieška