Labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis"

Apie organizaciją

Labdaros ir paramos fondas “PRIEGLOBSTIS” – nevyriausybinė, nepelno organizacija, kurios pagalba apima visokio amžiaus ir padėties socialines grupes. Įstaiga turi apie dešimt padalinių, kuriuose jaunas žmogus gali gauti pagalbą, paramą arba prisijungti kaip savanoris teikiant pagalbą kitiems, atskirtį patiriantiems asmenims ar šeimoms.

Puiki savanorystės galimybė yra padaliniuose:
Vaikų dienos centras „Vaiko kelias“, kurį lanko vaikai iš socialinę atskirtį patiriančių šeimų, nepritampa prie savo bendraamžių. Jaunas žmogus gali tapti vaikams ir draugu ir artimu, organizuoti ir dalyvauti įvairiose veiklose, padėti ugdyti socialinius įgūdžius.
Krizių centras, kuriame gyvena šeimos patyrusios krizę; asmenys laikinai neturintys gyvenamosios vietos dėl patirtų krizinių įvykių gyvenime arba patys gyvenę asocialų gyvenimą. Jaunas žmogus gali prisijungti prie socialinių darbuotojų teikiant įvairias socialines paslaugas, tokias kaip tarpininkavimo, informavimo, pavėžėjimo, socialinių įgūdžių lavinimą. Jaunuoliui čia gali būti suteikta pagalba jei jis taip pat išgyvena panašias krizines situacijas.
Priklausomybių ligų centras, kuriame gydosi ir jauni ir vyresnio amžiaus asmenys nuo priklausomybių įvairioms psichotropinėms medžiagoms. Jaunam žmogui čia gali būti suteikta pagalba ne tik priklausomybės atveju, bet ir suteiktos žinios kompetetingų ir išsilavinusių darbuotojų, kurie vykdė mokymus šia tematika visoje Lietuvoje, daugybę projektų šioje srityje, padės prevencijos tikslais.
Atviras Jaunimo Centras „NewStone“- jaunimo susibūrimo ir savirealizacijos vieta.

Jaunimui centre teikiama higienos, maitinimo paslaugos, parama rūbais. Taip pat jauniems žmonėms AJC užtikrinamas saugus laisvalaikio užimtumas. Jaunimo iniciatyvų skatinimas - sudaromos galimybės patiems organizuotis veiklas pagal savo poreikius pomėgius, dalyvauti veiklų planavime, planų sudaryme. Vykdoma prevencinė veikla, aktualiomis temomis. Jaunuoliai, kurie turi sunkumų, kuriems reikia asmeninio palaikymo ir pagalbos organizuojami individualūs susitikimai.

Atviras Jaunimo Centras „NewStone“, kuriame jaunimas gali realizuoti save veiklose ir būti savanoriais. turi šias pritaikytas patalpas jaunimui:

  • sporto salė su treniruokliais - jaunimas gali sportuoti, ruoštis varžyboms;
  • poilsio kambarys, kur jaunimas gali bendrauti, turėti grupines diskusijas, ruoštis renginiams, viktorinas;
  • individualių konsultacijų kabinetas – jaunimui teikiamos socialinio pedagogo, socialinio darbuotojo, psichologo individualios konsultacijos;
  • kompiuterių klasė- jaunimas gali ieškoti informacijos, organizuoti renginius, rengti planus;
  • fojė, kurioje jaunimas gali organizuoti renginius, diskusijas, viktorinas, vakarones, šventes, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, pavalgyti;
  • virtuvėlė, kurioje jaunimas gali pasigaminti maistą kasdienėms veikloms (arbatėlė, diskusijos) bei šventiniams renginiams. Organizuojamas kulinarijos būrelis;
  • salė – jaunimas organizuoja šventes, koncertus, talentų pasirodymus. Organizuojamos konferencijos įvairiomis temomis.

Tinklapis - http://prieglobstis.org/


Adresas
Nepriklausomybės al. 20, Naujoji akmenė
Savivaldybė
Akmenės rajono savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. 868672236
Paieška