Panevėžio atviras jaunimo centras

Apie organizaciją

Panevėžio atviras jaunimo centras (PAJC) – savivaldybės biudžetinė įstaiga, kurioje turi galimybę lankytis 14-29 metų jaunimas.

Čia laisvalaikį leidžia įvairios jaunimo grupės ir pavieniai jaunuoliai, kurie savo idėjų realizavimui naudojasi centro infrastruktūra bei ištekliais. Mūsų darbo laikas kiekvieną dieną nuo 14 iki 21 valandos, išskyrus sekmadienį ir pirmadienį.

Centre yra galimybė naudotis sporto ir kompiuterių klasėmis, aktų sale, patiems gaminti maistą. Patalpose yra įrengtos laisvalaikio zonos – biliardas, stalo futbolo, stalo teniso stalai, visame pastate veikia wi-fi ryšys. Turime įsigiję muzikos instrumentų, norintys turi galimybę muzikuoti. Su jaunuoliais dirba specialistai (jaunimo darbuotojai), bei meno terapijos specialistė. Komanda dirba tiek su jaunimo grupėmis, tiek individualiai, su jaunuoliu ar jo šeima (tėvais ar globėjais). Darbuotojai nuolat tobulinasi ir kelia savo kompetencijas. Įgytą patirtį pritaiko kasdienėje veikloje bei rengiant projektines paraiškas ir ieškant naujų, jauniems žmonėms patrauklių darbo formų. Centro lankytojams yra suteikta galimybė patiems (ir su darbuotojų pagalba) organizuoti kultūrines, menines, sporto veiklas, dalyvauti žygiuose ir įvairiuose renginiuose, projektuose. Visomis veikloms reikalingomis priemonėmis – aprūpiname.

Nuorodą į tinklapį rasite čia.


Adresas
Ramygalos g. 18, Panevėžys
Savivaldybė
Panevėžio miesto savivaldybė
Kontaktai
El. paštas [email protected], tel. nr. +37060636102
Paieška