Rezervuota jaunimui

"Rezervuota jaunimui" - tai Jaunimo reikalų departamento kasmet įgyvendinimą akciją, skirta skleisti pozityvią žinutę apie jaunimą, jaunimui skirtas iniciatyvas, paties jaunimo veiklumą ir dalyvavimą. 

Kiekvienais metais akcijai pasirenkama vis kitokia su jaunimu susijusi tema, kurią norima pristatyti visuomenei, paskatinti jaunimą ir bendruomenes pasidžiaugti jų pasiekimais.

Šioje akcijoje gali dalyvauti visi atitinkantys tais metais skelbiamą temą ir pagrindinius reikalavimus. Laimėtojai renkami viešai iš visų akcijai pasiūlytų dalyvių. (Paprastai akcija vyksta dviem etapais: pirmojasis - viešas kvietimas teikti nominacijas, antrasis - balsavimas už pateiktus kandidatus).

"Rezervuota jaunimui 2014: mėgstamiausios vietos"

2014 m.  visos Lietuvos jauni žmonės registravo savo mėgstamiausias lankomas vietas bei taip rinko savo gyvenamosiose vietose mėgstamiausias. 

Visos išrinktos vietos buvo apdovanotos specialiomis "Rezervuota jaunimui" statulėlėmis.

Plačiau apie įvykusią akciją ir mėgstamiausių vietų sąrašas. 

"Rezervuota jaunimui 2015: šauniausias jaunuolis"

2015 m. "Rezervuota jaunimui" metu penkiose kategorijose: "Jaunasis herojus", "Aktyviausias organizatorius" "Uoliausias savanoris" "Didžiausias bendruomenės telkėjas", "Verslumo ambasadorius", buvo renkami šauniausi jaunuoliai.

Šiam tikslui buvo vykdoma viešinimo kampanija www.15min.lt, kuriame buvo skelbiama informacija apie akciją ir jos dalyvius:

Straipsiai apie dalyvius:

Baigiamasis renginys ir laimėtojų paskelbimas .

Paieška