Akmenės jaunimo centras IVIDU

Apie organizaciją
Akmenės jaunimo centras IVIDU yra jauna ir perspektyvi organizacija, atsiradusi iniciatyvaus rajono jaunimo dėka. Centro veiklos orientuotos į inovatyviai ir kūrybiškai mąstantį aktyvų jaunimą, padedant jauniems žmonėms veikti ir įsitvirtinti Akmenės krašte, kuriant verslą bei įtraukiant į prasmingas veiklas neaktyvius jaunuolius. Šį organizacija siekia paspartinti miestelio, o kartu ir rajono, atgimimą plačiąja prasme.

Savanoriškos veiklos sritis
Informacinės technologijos, Lygios galimybės, Menas ir kultūra, Sporto, Žiniasklaida ir komunikacija, Socialinė, Sveikatos, Narkotikų, nusikalstamumo, kita prevencija
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Tikslinės grupės amžius nuo 14 iki 29 metų, pagal amžiaus grupes vienu metu bus organizuojamos kelios veiklos, kad užimtume įvairaus amžiaus ir įvairius pomėgius turintį jaunimą: pamokų ruoša; filmų peržiūra; įvairių renginių, veiklų organizavimas, pasiruošimas jiems; protų mūšių ir grupinių užsiėmimų organizavimas.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Šiuo metu savanoriams siūlome keletą galimų veiklų:

 • Sistemingas darbas su jaunimu (nuo 14 iki 29 m.). Numatomas kasdienis Jaunimo centro veiklos organizavimas nuo 15 val. iki 19 val., užimant ir kūrybingai praleidžiant laiką su jaunimu;
 • Jaunimui aktualių renginių organizavimas ir pagalba kuriant šių renginių turinį;
 • Sisteminga ir savalaikė informacijos apie Jaunimo centrą ir jo vykdomas veiklas sklaida, bei Jaunimo centro duombazės palaikymas.
  Kokio savanorio organizacija ieško?
  Ieškome atsakingo, kūrybingo, geranoriško bei uolaus savanorio, kuris noriai dirbtų su socialinę atskirtį patiriančiais bei silpnesniais vaikais. Taip pat turėtų norą kurti ir padėti kitiems. Savanoriai, kartu su tikslinėmis grupėmis, turės galimybę veikti ir įsitvirtinti Akmenės krašte, kuriant verslą ir įsitraukiant į prasmingą veiklą, orientuotą į inovatyvumą, kūrybiškumą.
  Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
  4
  Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
  Taip
Adresas
Dariaus ir Girėno g. 11, Akmenė
Savivaldybė
Akmenės rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 61122321
Facebook
www.facebook.com/IVIDU.Official/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška