Akmenės rajono sporto centras

Apie organizaciją
Neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo ir sporto mokykla, kuri tenkina mokinių pažinimo, ugdymo ir saviraiškos poreikius, sistemiškai plečia sporto srities žinias, stiprina gebėjimus ir įgūdžius, suteikia asmeniui papildomas dalikynes kompetencijas.

Savanoriškos veiklos sritis
Žiniasklaida ir kominukacija, švietimas, sportas
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Akmenės rajono sporto centre vaikų amžius yra nuo 6-7 metų ir nuo 7 metų iki aukšto meistriškumo sportininkų, kurių amžius yra neribojamas. Įvairių sporto šakų (boksas, stalo tenisas, krepšinis, futbolas, lengvoji atletika) sporto grupes sudaro po 7 -16 vaikų.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriams siūlytume organizuoti ir vesti sporto šventes, dirbti sporto stovyklose, organizuoti renginius jose, dirbti grupių vaikų pagalbininkais. Savanoriai galėtų būti ir internetinės svetainės įvaizdžio kūrėjais, siūlyti naujas idėjas, mintis viešinant ir garsinant mūsų veiklą.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Mūsų įstaiga ieško savanorių, mylinčių sportą, aktyvų laisvalaikį bei sveiką gyvenimo būdą, kurie nori įgauti patirties vedant ir įvairius su sportus susijusius renginius ir šventes, kurie nori būti matomais, praplėsti savo akiratį.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
Iki 5 savanorių.
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikrą negalia

Adresas
Žemaitijos g. 2, Naujoji Akmenė
Savivaldybė
Akmenės rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 425 56807
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Ne
Paieška