Anykščių r. sav. Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka

Apie organizaciją
Biblioteka atlieka ypatingą vaidmenį Anykščių miesto kultūros gyvenime, nes sieja turtingą knygos meno tradiciją su naujomis informacijų technologijų teikiamomis galimybėmis kaupti, saugoti ir skleisti informaciją ne tik apie savo krašto, bet ir visos šalies kultūrą. Čia rengiamos literatūros parodos, tautodailės ir meno parodų pristatymai, susitikimai su rašytojais, politikais, įdomiais žmonėmis. Organizuojamos ekskursijos po biblioteką. Viešoji biblioteka kviečia naudotis įvairiomis informacijos laikmenomis nuo rankraščių iki kompiuterinių duomenų bazių. Spaudinius bibliotekos lankytojams komplektuoja Dokumentų komplektavimo skyrius. Lankytojų paslaugoms: Skaitytojų aptarnavimo skyriaus abonementas, bendroji, muzikos, meno ir interneto skaityklos, Vaikų literatūros, Kraštotyros ir leidybos skyriai.

Savanoriškos veiklos sritis
Informacinės technologijos, Menas ir kultūra, Žiniasklaida ir komunikacija, Socialinė
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Tikslinė grupė - bibliotekos skaitytojai: vaikai ir suaugusieji.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Bibliotekoje savanoriams siūlome šias veiklas: renginių, parodų fotografavimas; nuotraukų redagavimas su „Adobe Photoshop“ programa; skelbimų maketavimas;
• Vartotojų aptarnavimo ir informacijos skyriuje esančių leidinių archyvavimas, lankytojų aptarnavimas; senų leidinių, makulatūros archyvavimas; pasiruošimo renginiams darbai; informacinių stendų paruošimas; parodų eksponavimas; „Idėjų laboratorijos studijos tvarkymas, vizualinės medžiagos atnaujinimas; darbas su garso įrašymo programa, padedant norintiems įrašyti garso takelius; įvairūs kiti kūrybiniai darbai.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Atsakingo, atviro, kūrybingo, turinčio drąsių ir unikalių idėjų ir siekiančio jas įgyvendinti, galinčio pasiūlyti originalių ir esminių pasiūlymų dėl veiklos procesų tobulinimo, gebančio bendradarbiauti.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
2
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Vyskupo skveras 1, LT – 29145, Anykščiai
Savivaldybė
Anykščių rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 381 58 104
Svetainė
https://www.anyksciuvb.lt/lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška