Anykščių socialinės globos namai (Svėdasų senelių globos namų ir Burbiškio grupinio gyvenimo namų filialai)

Apie organizaciją
Anykščių socialinės globos namai- socialinės globos įstaiga, teikianti stacionarią ilgalaikį (trumpalaikę) socialinę globą. Svėdasų senelių globos namų filiale - senyvo amžiaus asmenims, o Burbiškio grupinio gyvenimo namų filiale – psichikos negalią turintiems asmenims, kurių fizinis savarankiškumas nustatytas ne mažesnis, kaip iš dalies savarankiškas.

Savanoriškos veiklos sritis
Socialinė
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Anykščių socialinės globos namai (toliau – Globos namai) – Savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti stacionarią ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą senyvo amžiaus, taip pat psichikos negalią turintiems asmenims, kurie gyvenamąją vietą yra deklaravę Anykščių rajono savivaldybės teritorijoje. Globos namai turi du filialus – Svėdasų senelių globos namus (toliau – Senelių globos namai), adresu Alaušo g. 4, Svėdasai, Svėdasų sen., Anykščių r., kuriuose teikiama stacionari ilgalaikė (trumpalaikė) socialinė globa 40 senyvo amžiaus asmenų, ir Burbiškio grupinio gyvenimo namus (toliau – Grupinio gyvenimo namai), adresu Anykštos g. 2A, Burbiškio k., Anykščių sen., Anykščių r., kuriuose teikiamos socialinės globos paslaugos 20 psichikos negalią turinčių asmenų, kurių fizinis savarankiškumas nustatytas ne mažesnis, kaip iš dalies savarankiškas.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriškos veiklos: Bendravimas su gyventojais; Pagalba užimtumo veiklose – užsiėmimuose; Užimtumo organizavimas – sportiniai užsiėmimai, stalo ir lauko žaidimai, skaitymas, kompiuterio pradmenų mokymas, dailiųjų rankdarbių mokymas ir kt.; Teisinės konsultacijos, susijusios su turto klausimais, įsiskolinimų likvidavimu ir kt.; Pagalba darbuotojams palydint gyventojus į ekskursiją, gydymo įstaigas ir pan.; Paskaitų sveikatos, užimtumo klausimais ir kt. skaitymas; Pagalba organizuojant renginius ir kitos veiklos.
Savanorystės grafikas lankstus, savanorystės laikas ir trukmė aptariami su savanoriu prieš pasirašant savanoriškų darbų atlikimo sutartį.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Savanoris turi būti empatiškas, nuoširdus, gebantis bendrauti su senyvo amžiaus asmenimis ir negalią
turinčiais asmenimis. Savanoris bus informuotas apie savanoriškos veiklos pobūdį ir mastą, jos eigą. Savanoris įgys teorinių žinių bei praktinių įgūdžių socialinių paslaugų - ilgalaikės socialinės globos teikimo srityje.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
į kiekvieną filialą po 2
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Alaušo g. 4, Svėdasai, Anykščių rajonas; Anykštos g. 2A Burbiškio k. Anykščių r
Savivaldybė
Anykščių rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 614 58926
Svetainė
http://anyksciuglobosnamai.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška