Asociacija LGL

Apie organizaciją
Nacionalinė lesbiečių, gėjų, biseksualių ir translyčių (LGBT*) asmenų teisių gynimo asociacija LGL – vienintelė išimtinai LGBT* bendruomenės interesams atstovaujanti nevyriausybinė organizacija Lietuvoje. Savo veiklą pradėjusi 1993 metų gruodžio 3 dieną, asociacija LGL yra viena brandžiausių ir stabiliausiai veikiančių pilietinio sektoriaus organizacijų šalyje. Pagrindinis asociacijos veiklą apibūdinantis principas – nepriklausomybė nuo bet kokių politinių ar finansinių interesų, siekiant efektyvios LGBT* bendruomenės įtraukties ir socialinės integracijos Lietuvoje. LGL išimtinai siekia nuoseklaus LGBT* asmenų žmogaus teisių progreso, pasitelkdama per dvidešimt veiklos metų sukauptą patirtį advokacijos, sąmoningumo didinimo ir bendruomenės stiprinimo srityse.

Savanoriškos veiklos sritis
Švietimo, Lygios galimybės, Menas ir kultūra, Žiniasklaida ir komunikacija, Socialinė
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Organizacijos tikslinė grupė - homoseksualūs, biseksualūs ir transseksualūs* (LGBTI+) asmenys. Taip pat organizacija bendradarbiauja su vyriausybinėmis institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu lygmeniu. Priklausomai nuo savanorio interesų, įgūdžių bei jį dominančios veiklos, jis gali dirbti su organizacijos darbuotojais bei nariais, organizacijos savanorių komanda, LGBTI+ bendruomene, arba individualiai. Grupės amžius bei dydis priklausys nuo projektų ir renginių, į kuriuos įsitrauks savanoris.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
LGL kviečia savanoriauti žmones, siekiančius išmokti ir įgyti patirties nevyriausybinėje organizacijoje, dirbančioje LGBT žmonių teisių srityje. Pagrindinės užduotys, kurios bus pavedamos savanoriams:
pagalba rašant projektų paraiškas, pagalba administruojant, koordinuojant projektus, komunikacija su interesantais, rėmėjais bei partneriais iš Lietuvos ir užsienio, konferencijų, mokymų, seminarų ir kitokių renginių organizavimas, pagalba lėšų pritraukimo srityje, pagalba savanorių koordinavimo srityje, straipsnių rašymas, socialinis marketingas ir kitos veiklos. Savanoriui siūlomas 20 valandų per savaitę, lankstus darbo grafikas organizacijos biure.
Kokio savanorio organizacija ieško?
LGL savanoriams reikia: gerų anglų kalbos žinių, komunikabilumo, sugebėjimo darbuotis komandoje, stiprios motyvacijos dirbti LGBT žmonių teisių srityje, noro mokytis ir tobulėti.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
2
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Pylimo g. 21 LT-01141, Vilnius Lietuva
Savivaldybė
Vilniaus miesto savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 5 2610314
Svetainė
https://www.lgl.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška