Asociacija "Mano miestas Klaipėda"

Apie organizaciją
Asociacija "Mano miestas Klaipėda" nuo 2009 m. telkia miestiečius geriems darbams Klaipėdai. Ji siekia, kad kiekvienas klaipėdietis jaustųsi ir būtų savo miesto šeimininku. Šio tikslo siekiama, veikiant penkiuose pamatinėse miesto gyvenimo srityse: švietimo, kultūros, verslo. pilietiškumo ir sveikatos. "MMK" yra nepartinė organizacija, atvira visų politinių pažiūrų žmonėms. Jos veiklos ir dėmesio centre - klaipėdietis. Asociacijoje šiuo metu yra 36 asocijuoti nariai, 300 paprastųjų narių ir net 17500 asmenų, palaikančių Asociacijos iniciatyvas socialiniuose tinklapiuose.

Savanoriškos veiklos sritis
Jaunimo politika, Socialinė, Sveikatos, Ekologija, Švietimo, Sporto, Menas ir kultūra
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Amžius - nuo pilnametystės gali veikti savaraniškai, iki jos su atsakingu asmeniu. Ypatumų nėra. Grupės dydis pasirinktinai priklausys nuo projekto, veiklos, renginio dydžio.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Grupės renkasi kartą per savaitę po vieną valandą. Esant renginio pasiruošimo ar įgyvendinimo laikotarpiui susitinka darbinė grupė dažniau pagal poreikį. Komunikuojama reguliariai socialinėje erdvėje, pvz: tinkle, Facebook. Užduotis renkamasi pagal savo gebėjimus ir kompetencijas.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
30
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip

Adresas
Turgaus g. 1, Klaipėda
Savivaldybė
Klaipėdos miesto savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 698 11837
Svetainė
http://mmk.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Ne
Paieška