Aukštaitijos krepšinio mokykla

Apie organizaciją
Nors dar jauna patirtimi ir veikla organizacija, Aukštaitijos krepšinio mokykla turi didelių užmojų. Vienas pagrindinių mokyklos tikslų – įrodyti, kad jauni žmonės, labai tikėdami savo svajone gali suburti didžiulę bendruomenę bendram tikslui – ugdyti sportišką bei išsilavinusią visuomenę. Vizija – Aukštaitijos krepšinio mokykla siekia suburti aktyvią ir darnią bendruomenę, kurios centre – vaikas ir jo pasaulis. Mums svarbiausias yra ne tik krepšinis, bet ir vaiko asmenybės ugdymas. Norime padėti tėveliams užauginti sportiškus, sveikus, atsakingus ir draugiškus vaikus, kuriems krepšinis reikštų ne vien sportą ar laisvalaikio praleidimo būdą, bet taptų antraisiais namais. Treniruotėse, varžybose, stovyklose, išvykose ar šventėse AKM auklėtiniai išmoks ištiesti pagalbos ranką komandos draugui, sąžiningai varžytis su konkurentais, siekti kuo geresnių rezultatų ir krepšinio aikštelėje, ir mokyklos suole, mokysis dirbti tiek individualiai, tiek būdami komandos dalimi ir ugdysis rimtą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą. Aukštaitijos KM treneriams svarbu užmegzti ir palaikyti tvirtą ryšį su auklėtiniu, nes darnūs tarpusavio santykiai yra pamatas drauge siekti aukščiausių rezultatų ir peržengti net manomas savo galimybės ribas. Žvelgiant į ateitį, Aukštaitijos krepšinio mokykla siekia tapti lydere tarp krepšinio mokyklų ir sporto centrų Aukštaitijos regione.

Savanoriškos veiklos sritis
Sportas, vadyba, administravimas, renginių organizavimas.
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Savanoriai, atvykę pas mus turės galimybę pasirinkti sritį, kurioje norės savanoriauti. Tai galės būti mokymasis administracijoje, taip pat įvairios veiklos su mūsų vadybininku. Ieškantys savęs renginių organizavimo sferoje, galės padėti plėtros vadovui įgyvendinti įvairiausius projektus. Dirbame tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, tad mėgstantiems keliauti ir turintiems anglų ar rusų kalbos žinias, galėsime pasiūlyti išvykas. Krepšinio užsiėmimus organizuojame ir vykdome priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Savanoris visada dirbti drauge su kuratoriumi.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriai pas mus galės:
• Mokytis administravimo;
• Suprasti vadybinės veiklos srities svarbą ir subtilybes;
• Mokytis plėtros vadovo funkcijų;
• Prisiliesti prie projektų rašymo;
• Keliauti;
• Stebėti ir teikti pagalbą treneriams krepšinio treniruočių metu;
• Prisidėti organizuojant renginius, juose dalyvauti;
Galėtumėme pasiūlyti mažiausiai 10 val. savanorystės per savaitę, laisvu grafiku, kuris priklausytų nuo užimtumo mūsų įstaigoje ir artėjančių renginių skaičiaus.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Labai svarbu yra noras tobulėti ir mokytis, nebijoti iššūkių. Savanoriai turėtų būti pasirengę daug laiko praleisti gamtoje, dirbti lauko sąlygomis. Veiklos metu savanoriai išmoktų arba patobulintų savo gebėjimą dirbti komandoje ir savarankiškai, organizacinius gebėjimus (laiko ir išteklių planavimas), bendravimo įgūdžius (su parko lankytojais), užsienio kalbos (anglų, vokiečių) būtų privalumas. Nors gamtinės pakraipos išsilavinimas taip pat būtų privalumas, tačiau svarbiausia, kad savanoriai būtų motyvuoti dirbti aplinkos labui, nebijotų mokytis naujų dalykų, aistringai mylėtų gamtą ir norėtų šia aistra pasidalinti su kitais.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
5
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Ne

Amžius

nuo 14 m. Adresas
Nemuno g. 79, Panevėžys
Savivaldybė
Panevėžio miesto savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
860272029
Svetainė
www.aukstaitijoskm.lt/
Facebook
www.facebook.com/AUKSTAITIJOSKM/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška