Auto klubas „4x4 Švenčionys“

Apie organizaciją
Auto klubas „4x4 Švenčionys“ tai jauna, veržli ir didelių tikslų turinti asociacija, skaičiuojanti jau penkerius gyvavimo metus. Mūsų tikslas – suburti ir vienyti jaunimą, besidominantį automobiliais ir automobilių sportu. Mes nuolatos ieškome būdų, kaip sudaryti sąlygas automobilių gerbėjams keistis naudinga informacija ir bendrauti. Teikiame organizacinę ir techninę pagalbą Klubo nariams. Auto klubas vykdo variklinių transporto priemonių ir variklių detalių gamybą, techninę priežiūrą ir remontą. Klubas organizuoja įvairius organizacijos tikslų įgyvendinimui skirtus renginius, bendrauja su informavimo priemonių atstovais.

Savanoriškos veiklos sritis
Jaunimo politika, Švietimo, Sporto
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Jaunimas (nuo 18 iki 29 metų) besidominantys automobiliais ir automobilių sportas
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoris dalyvautų organizacijos veiklose: motorinių transporto priemonių ir variklių detalių gamybos, techninės priežiūros ir remonto veiklose, renginių organizavime (padėtų organizuoti kultūrinius renginius ir automobilių sporto varžybas, kalendorines šventes, susitikimus su įdomiais žmonėmis bei specialistais, informacijos apie renginius sklaida, pagalba paruošiant patalpas ir kt.), pagalba organizuojant projektuose ir įgyvendinant numatytas veiklas, administruoti projektus ir kt. Savanoriavimas turi trukti bent 25 val. per savaitę, todėl per dieną savanoriavimui reiktų skirti apie 5 val., esant būtinumui (organizuojant renginį) darbas vyktų ir šventinėmis dienomis. Darbo grafiką derinsime su kiekvienu savanoriu atskirai. Dalis užduočių galės būti atliekamos ir savarankiškai. Savanoriams vadovaus paskirtas atsakingas asmuo, kuris prižiūrės darbų eigą ir suteiks visą savanoriams reikalingą informaciją bei padės kilus problemoms ar neaiškumams.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Ieškome jaunuolių, besidominčių automobiliais ir automobilių sportu, turinčių organizacinių gebėjimų, sąžiningų, atvirų, iniciatyvių, mokančių dirbti komandoje.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
Iki 4
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Statybininkų g.16A, Švenčionys
Savivaldybė
Švenčionių rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 652 83464
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška