Biržų jaunimo klubas "Žalias!" (SVOO)

Apie organizaciją
Mes dirbame dėl jaunimo tobulėjimo. Domimės savanoryste, tarptautiniu bendradarbiavimu, verslumo skatinimu, jaunimo problemų sprendimu.

Savanoriškos veiklos sritis
Kita, Socialinė, Švietimo
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Jauni žmonės (14-29 m.)
Organizacijos partnerystė ir darbo metodai
Biržuose bendradarbiaujama su 3 organizacijomis, Pasvalyje – su 2, Panevėžyje – 2, Joniškyje – 1, Akmenėje – 1.
Planuojame pradėti bendradarbiavimą Mažeikiuose. Bus organizuojami grupiniai priimančių organizacijų (kuratorių ir (ar) kitų organizacijos atstovų, mentorių) pasitarimai, konsultacijos, bei pagal poreikį individualios konsultacijos nuotoliniu būdu ir gyvai, grupinės supervizijos. Bus kviečiama daugiau organizacijų prisijungti, vykdomo viešinimo kompanija ir suorganizuotas JST viešas pristatymas bei pagal poreikį mokymai/seminaras apie savanorystės organizavimą.
Organizacijos patirtis jaunimo neformaliojo ugdymo srityje
Organizacijos vadovas ir pagrindiniai mentoriai turi ypatingai daug, daugiau nei 10 metų neformalaus ugdymo ir jaunimo savanoriškos veiklos patirties. Pagrindinis SVO koordinatorius praėjęs ne tik neformalaus ugdymo trenerių ilgalaikius mokymus, bet ir Savanoriškos veiklos organizavimo mokymus, dalyvavęs įvairiuose seminaruose, buvo atsakingas už savanorystės organizavimo Biržų krašte kuravimą ir koordinavimą. Taip pat prisidėjęs prie buvusio JST organizavimo, glaudaus bendradarbiavimo su koordinuojančia organizacija, buvęs mentoriumi. Taip pat turi patirties kaip EST programos mentorius, buvęs Erasmus+ jaunimo srities konsultantu ir kt., įgyvendinęs „Veiklus jaunimas“ finansuotą projektą, dalyvavęs įvairiuose „Veiklus jaunimas“ jaunimo mainuose ir mokymuose, įgyvendinęs „Norway Grants“ jaunimo srities projektą ir kt.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?

 • Biržų raj. - 14
 • Pasvalio raj. - 10
 • Joniškio raj. - 20
 • Panevėžio raj. - 12
 • Akmenės raj. - 12
 • Mažeikių raj. - 6
  Mentoriai
  Biržų, Pasvalio, Akmenės, Panevėžio, Joniškio, Mažeikių - Merūnas Jukonis [email protected]/ 8 671 12 400
  Pasvalio, Panevėžio, Biržų - Llijana Butienė [email protected] / 8 652 74083
Adresas
J. Janonio g. 36, Biržai
Savivaldybė
Pasvalio rajono savivaldybė, Joniškio rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
+370 671 12 400
Svetainė
www.jaunimoklubaszalias.wordpress.com
Organizacijos patirtis
Pagrindinis SVO koordinatorius praėjęs ne tik neformalaus ugdymo trenerių ilgalaikius mokymus, bet ir Savanoriškos veiklos organizavimo mokymus, dalyvavęs įvairiuose seminaruose, buvo atsakingas už savanorystės organizavimo Biržų krašte kuravimą ir koordinavimą. Taip pat prisidėjęs prie buvusio JST organizavimo, glaudaus bendradarbiavimo su koordinuojančia organizacija, buvęs mentoriumi. Taip pat turi patirties kaip tarptautinių savanorių mentorius.
Akredituota: Taip
Paieška