Druskininkų jaunimo užimtumo centras

Apie organizaciją
JUC įkurta 1998 m., ne pelno siekianti organizacija, skatinanti jaunimo neformalių grupių ir organizacijų saviraišką, iniciatyvą ir bendradarbiavimą, ieškanti patrauklių, aktualių jaunimui veiklų. JUC užtikrina saugaus laisvalaikio leidimą, suteikia galimybę realizuoti save ir įgyvendinti turimas idėjas, skatina jaunimo saviraišką ir iniciatyvą; organizuoja jaunimo užimtumą, plečia turiningo laisvalaikio pasiūlą, formuoja pramogų kultūrą; padeda jaunimui integruotis į politinį, ekonominį, socialinį ir kultūrinį savivaldybės ir šalies gyvenimą. Vienas svarbiausių žmogaus poreikių – savirealizacija, taigi jauni žmonės, dalyvaudami JUC veikloje ir norėdami save išreikšti, įgyvendina įvairias veiklas, planuoja įdomius renginius, konkursus – kuria netradicinius laisvalaikio būdus, kurie įtraukia vis daugiau miesto ir šalies jaunimo į pozityvią visuomeninę veiklą. JUC darbuotojai informuoja ir konsultuoja jaunimą organizacijos kūrimo, projektų vadybos, remejų paieškos ir bendradarbiavimo su socialiniais partneriais, savanorystės klausimais. Organizuojami jaunimo mokymai, seminarai ir konferencijos, kuriose įgyjama daug naudingos patirties. Veikloje ugdomos socialinės kompetencijos: gebėjimas spręsti problemas, priimti sprendimus, kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, save pažinti, įveikti stresą. Bendravimo ir bendradarbiavimo, darbo komandoje pratybos suteikia žinių ir ugdo pasitikėjimą savimi, moko būti lyderiais. Jaunimas nebijo reikšti savo nuomonę, siekia tikslų – vykdo veiklą pagal programas, mokosi konstruktyviai spręsti konfliktus, susiranda daug draugų bendraminčių, smagiai leidžia laisvalaikį.

Savanoriškos veiklos sritis
Menas ir kultūra, Socialinė, Švietimo, Sporto
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Jaunimo užimtumo centre kasdien renkasi 14-29 metų amžiaus jaunimas. JUC apsilanko labai skirtingą patirtį ir motyvaciją turintys lankytojai: motyvuoti jaunuoliai, jaunuoliai iš socialiai remtinų šeimų, turintys įvairią negalią, patiriantys patyčias ir pan. Vidutiniškai per dieną JUC apsilanko 20-30 jaunuolių.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoris organizacijoje būtų kaip komandos dalis, kuriam būtų priskirtos užduotys pagal esamą kompetenciją bei įgytą patirtį arba norą įgyti žinių tam tikroje srityje. Savanoris galės teikti savo siūlymus ir išsakyti nuomonę įvairiais klausimais. Galimos užduotys: - pagalba atvirame darbe su jaunimu; - pagalba organizuojant neformalių jaunimo klubų veiklą;
rengti ir įgyvendinti JUC pristatymus skirtingose įstaigose; - pagalba koordinuojant JUC rengiamus renginius, stovyklas, projektus ir kt.;
Grafinio dizaino kūrimas (reklaminių – informacinių plakatų maketavimas, svetainės atnaujinimas); - veiklų fotografavimas, filmavimas, nuotraukų ir filmų apdorojimas; - renginių apšvietimas ir įgarsinimas. Savanorio darbo savaitė yra nuo pirmadienio iki penktadienio pagal įstaigos darbo laiką ar renginių metu, turint dvi laisvas dienas iš eilės. Darbas - 5 val. per dieną nuo 15 iki 20 val.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Ieškome savanorio, kuris norėtų tiesiogiai dirbti su jaunimu, padėtų jaunuoliams integruotis į visuomenę, įsitraukti į kasdienes jaunimo užimtumo centro veiklas, renginius, būtų kūrybiškas. Taip pat, kuris nori realizuoti save, įgyti naujos patirties.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
1
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Adresas
Veisiejų g. 17, LT-66245 Druskininkai
Savivaldybė
Druskininkų savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
(8 313) 53056
Svetainė
http://www.juc.lt/
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška