Jaunimo klubas „Ekipa“

Apie organizaciją
Jaunimo klubas „Ekipa“ (toliau JK „Ekipa“) nuo 2000 metų esame aktyviai veikianti jaunimo organizacija Klaipėdos rajone. Per šį laikotarpį vykdėme, vykdome ir prisidedame prie įvairių projektų, akcijų, veiklų bei aktyviai bendradarbiaujame su rajono įstaigomis, kitomis organizacijomis. Viskas buvo ir yra vykdoma tik savanoriškais pagrindais, išugdėme daug savanorių. Sukaupta patirtis leidžia žengti žingsnį ir pretenduoti tapti savanorišką veikla organizuojančia organizacija. JK „Ekipa“ aktyviai prisidės prie savanorystės skatinimo, siūlys savo idėjas veikloms, projektams, kaups tolimesnei karjerai reikalingas žinias ir įgūdžius. Kadangi betarpiškai bendraujame su jaunimu, tai esame iniciatoriai siūlydami, kaip spręsti identifikuotas problemas. Savanoriškoje veikloje esame patirtimi stipri organizacijos komanda, užmegzti glaudūs ryšiai su organizacijomis bei įstaigomis , - visa tai skatina mus tapti savanorišką veiklą organizuojančia organizacija Klaipėdos rajone. Viliamės naujų iššūkių, esame pasirengę įveikti sunkumus ir įgyti naujos patirties.

**Savanoriškos veiklos sritis** Savanorišką veiklą organizuojanti organizacija **Organizacijos veiklų tikslinė grupė** Jaunimas 14-29 m. **Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?** Jaunimo klubas "Ekipa" organizuoja savanorišką veiklą Klaipėdos rajono savivaldybėje. **Kokio savanorio organizacija ieško?** Į organizaciją galite kreiptis, jei ketinate atlikti Jaunimo savanorišką tarnybą pasirinktoje priimančioje organizacijoje. **Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?** 20 **Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?** Taip, bet tik su tam tikra negalia

Amžius

14-29 m. Adresas
Mokyklos g. 2-1, Veiviržėnai, Klaipėdos r.
Savivaldybė
Klaipėdos rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
+370 (687) 95 842
Organizacijos patirtis
JK „Ekipa“ devyniolika metų kviečia jaunus žmones savanoriauti, organizuoja mokymus, ugdo jų kompetencijas. Jaunuoliai išmoksta patys rašyti projektus, suburti komandą, planuoti veiklas, parengti ataskaitas. Projektai „Aš – visuomenės dalis“, ir „Filmų naktys“ – tai pačių jaunuolių iniciatyvos, ugdančios jaunų žmonių atsakingumą, organizacinius bei socialinius gebėjimus. Ilgalaikiai savanoriai ugdomi skatinant dalyvauti Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ arba savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės organizuojamuose mokymuose. JK „Ekipa“ visada turi apie 15 ilgalaikių savanorių. Trumpalaikių savanorių, kurie padeda tik atskirų renginių, varžybų metu, JK „Ekipa“ turi pasirengusi apie 60. Taip pat eilę metų JK „Ekipa“ bendradarbiauja su Gargždų atviru jaunimo centru, kur JK „Ekipa“ nariai savanoriauja jaunimo stovyklose, rajoniniuose renginiuose.
Akredituota: Taip
Paieška