Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (SVOO/PO)

Apie organizaciją
Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ vienija 24 jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas Klaipėdos mieste. Mūsų pagrindinis tikslas yra dirbti su jaunimo organizacijomis, joms teikti konsultacijas, mokymus ir kitokią pagalbą. Taip pat mes esame pagrindiniai Klaipėdos miesto savivaldybės partneriai įgyvendinant jaunimo politiką Klaipėdoje. Mes taip pat organizuojame pilietiškumo akcijas, neformalius renginius KLAS narėms ir jaunimui. Tad jei turi idėjų ką galime nuveikti kartu, kad Klaipėda taptų jaunimui draugiškesnė prisijunk!

Savanoriškos veiklos sritis
Jaunimo politika, Švietimas, Sportas, Lygios galimybės, Žiniasklaida ir komunikacija, Informacinės technologijos
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Priimame 14-29 metų jaunuolius, kurie nori prisidėti prie jaunimui draugiškos Klaipėdos kūrimo.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Tikimės, kad galėsi skirti 40 val per mėnesį savanorystei, tačiau savo savonoriškos veiklos laiką galėsi planuotis pats. Pagrindinės užduotys: viešieji ryšiai, bendravimas su jaunimo organizacijomis bei partneriais, pagalba organizuojant renginius, dalyvavimas mokymuose Klaipėdoje bei Lietuvoje. Laukiame ir savanorių, kurie norėtų įgyvendinti savo idėjas, tačiau nežino nuo ko pradėti. Ateik į KLAS ne tik išmokti naujų dalykų, bet ir realizuoti save. Ieškome savanorių, kurie domisi Klaipėdos jaunimu, jie ieško kur galėtų įgyvendinti savo idėjas bei norėtų prisidėti prie kitų idėjų įgyvendinimo, kurie nežino ką veikti po pamokų ar studijų. Esame atvira organizacija todėl priimame visus norinčius.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
20
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip

Amžius

14-29 m. Adresas
H. Manto g. 22, Klaipėda
Savivaldybė
Klaipėdos miesto savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
+37060800953
Svetainė
www.klas.lt
Facebook
Instagram - klapskritasis, Facebook - Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“
Organizacijos patirtis
Klas šiuo metu yra 25 ilgalaikiai savanoriai ir 5 trumpiau nei pusę metų savanoriaujantys asmenys. Aktyviai prisidedame prie įvairių renginių ir iniciatyvų savanorių paieškos. Savanoriams suteikiame įvairius mokymus, turime motyvacijos sistemą, stengiamės įvertinti savanorių darbą mažais paskatinimais (atributika, bendri pietūs, ir pan.)a
Akredituota: Taip
Paieška