Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyrius (SVOO / PO)

Apie organizaciją
Tai – 1994 m. įkurta labdaros visuomeninė organizacija, vykdanti socialines, globos, paramos, integracijos, psichologinės reabilitacijos, vaikų vasaros užimtumo ir kitas programas. Jau nuo pirmų veiklos dienų kovoja su skurdu, žmonių su negalia atskirtimi, skurstantiems žmonėms teikta pagalba rūbais, inventoriumi, maistu. Susibūrusių samariečių tikslas buvo ir yra padėti vienišiems, socialiai remtiniems, atskirtiems visuomenės žmonėmis. Skyrius turi paramos punktą - ,,Iš spintos į spintą“, kuris dirba savanoriniu pagrindu vieną kartą per savaitę. Kasmet jaučiamas paramos punkto reikalingumo didėjimas, kadangi parama rūbais, baldais, buities daiktais yra teikiama visiškai nemokamai, o skurstančių žmonių vis didėja Pakruojo mieste bei rajone. Skyrius vykdo projektinę veiklą, taip pat turi tarptautinius partnerius Vokietijoje Geros mieste. Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyrius turi jaunimo grupę, kur jaunimas organizuoja ir dalyvauja renginiuose, įvairiose akcijose („Maisto banko“ akcijoja ir kt.), stovyklose, mokymuose. Skyrius aktyviai bendradarbiauja su kitomis panašaus pobūdžio nevyriausybinėmis organizacijomis, viešosiomis, valstybinėmis įstaigomis, turi partnerius, taip pat yra užmezgęs ryšius su Latvijos, Lenkijos, Slovakijos, Austrijos, Italijos samariečiais.

Mentorių kontaktai
Greta Jasiūnienė: [email protected] / 869845088
Savanoriškos veiklos sritis
Socialinė
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Organizacija priimtų savanoriauti asmenis, kurie turi patirties projektų rašyme arba nori įgyti tokios patirties. Savanoris dirbtų su įvairaus amžiaus grupėmis, turėtų specialiai jam priskirtą mentorių, kuris jį lydėtų visą savanorystės laikotarpį.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyrius galėtų priimti savanorius kiekvieną dieną po keturias valandas, arba tris dienas per savaitę po 7 darbo valandas. Savanoriai bus įtraukiami į skyriaus veiklą, turės progą savanoriauti paramos punkte „Iš spintos į spintą“. Skyrius vykdo ir rašo projektus, tai savanoris galės susipažinti su projektų rašymu, turės pats galimybę rašyti projektą, drauge su ji globojančiu organizacijos nariu. Savanoriai galėtų ne tik dalyvauti bet ir organizuoti įvairias socialines akcijas.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Organizacija ieško draugiško, iniciatyvaus, pozityvaus asmens, kuris turi naujų idėjų, yra veržlus bei norintis padėti kitam negaunant atlygio. Savanoriavimo metu garantuojame, kad turėsite galimybę įgyti patirties dirbant su dokumentais, organizuojant renginius ar vienkartines akcijas.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
Priimti 3 savanorius, koordinuoti iki 30. Mentorė: Greta Jasiūnienė, [email protected] / 869845088.
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik turinčius tam tikrą negalią

Amžius

14-29 m. Adresas
L. Giros 3D, Pakruojis
Savivaldybė
Pakruojo rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
869845088
Svetainė
http://www.samarieciai.org/?fbclid=IwAR0M6inFzeUzPpH-k7dMbOAWwzRBCpqka9-QTVStS1MwFHA0__MlX2yaBOQ
Facebook
https://www.facebook.com/lsbpakruojis/
Organizacijos patirtis
SVO organizacija
Akredituota: Taip
Paieška