Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas"

Apie organizaciją
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga ,,Apvalus stalas“ (RJOSAS) yra skėtinė jaunimo organizacija, šiuo metu vienijanti 6 jaunimo organizacijas Rokiškio rajone. Tai jaunimo interesams atstovaujanti ir jaunimo politiką Rokiškio rajone formuojanti organizacija, kurios veikla orientuota į 13- 30 metų jaunimą. RJOS „Apvalus stalas“ siekia gerinti jaunimo organizacijų veiklos salygas, skatint iniciatyvas, teikti pasiūlymus valstybinėms ir savivaldos institucijoms, sprendžiančioms jaunimo problemas, bendradarbiauti informacijos keitimosi srityje, telkti jaunimo organizacijas bendroms problemoms spręsti. Asociacija vykdo jaunimo organizacijų lyderių mokymus įvairiomis temomis, atstovauja jų interesams santykiuose su vietos valdžia, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, deleguoja jaunimo atstovus į Rokiškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. RJOS "Apvalus stalas" kaip organizacija partnerė dalyvauja užsienio jaunimo organizacijų rengiamuose projektuose. Per įvairius projektus, kaip "Erasmus +" programą, "Europa piliečiams", Nordbuk, EEĮ dotaciją ir kt., mes organizavome ir dalyvavome daugelyje tarptautinių jaunimo mainų, mokymo kursų, konferencijų ir kitų renginių, kurie prisidėjo prie organizacijos tikslų išgryninimo ir pagerino mūsų organizacijos savanorių gebėjimus. Nuo 2012 m. Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) nare.

Mentorių kontaktai
Birutė Bagdonienė: [email protected] / 861785348
Savanoriškos veiklos sritis
Informacinės technologijos, Jaunimo politika, Menas ir kultūra, Švietimo, Žiniasklaida ir komunikacija, Ekologija,
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Organizacija dirba su Rokiškio rajono jaunimu nuo 14-29 metų, tad ir organizuojamos veiklos yra orientuotos į jaunimą. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, veiklose dalyvauja nuo 20 iki 60 dalyvių. RJOS „Apvalus stalas“ savanoriams, atliekantiems bet kokias užduotis, visuomet bus suteikta profesionali pagalba, teikiama savanorišką veiklą organizuojančių ir administruojančių organizacijos narių, kurie padės savanoriui susiorientuoti savyje ir aplinkoje, įvertinti situaciją, susivokti savo poreikiuose, gebėjimuose, galimybėse, spręsti iškilusius sunkumus, sėkmingai tobulėti ir įgyvendinti paskirtas užduotis. Jauni asmenys galės saugiai eksperimentuoti, išbandyti save be didesnio pavojaus pakenkti sau ir aplinkiniams, čia nebus keliama dirbtinė konkurencinė įtampa, jauni asmenys nebus lyginami vienas su kitu, tuo tikslu sukursime priemones patiems įsivertinti asmeninius pasiekimus. Per mokymąsi iš patirties, organizacijoje bus sudarytos galimybės jaunam žmogui mokytis, pažinti naujas sritis, išsiaiškinti profesinius polinkius.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Organizacijos savanoriai tobulins savo kompetencijas, turės puikią galimybę įgytas žinias išbandyti praktikoje, dirbdami komandoje kartu su kompetentingais ir draugiškais organizacijos nariais, papildant vienas kitą. Organizacijoje esame atviri savanorių idėjoms, pasiūlymams, teikiame paramą, susijusią su užduotimis. Organizacijoje darbas organizuojamas komandoje, sudarant aiškų veiklų planą ir pasiskirstant atsakomybėmis, todėl savanoriai taptų neatsiejama organizacijos mechanizmo dalimi. Visos savanorių organizuojamos veiklos bus atviros ir prieinamos kiekvienam norinčiam dalyvauti. Individualiai su savanoriais bus aptariamos kompetencijos, kurias veiklų metu savanoriai galėtų patobulinti, o joms pasibaigus bus įvardijami išmokimai. Savanorių užduotys: 1. Darbas su projektais. Dalyvavimas projektų rašymo ir koordinavimo procese. Savanoris turės galimybę įgyvendinti savo projektą. 2. Darbas su tradiciniais renginiais. Savanoris dalyvaus organizacijos organizuojamų renginių darbo grupių pasiruošimo procese: veiksmų plano kūrimas, scenarijaus rašymas, viešinimas, kvietimų dalinimas, filmavimas, fotografavimas ir kt. 3. Organizacijos viešinimas. Internetinio organizacijos puslapio priežiūra ir tobulinimas, susitikimai su vietos moksleivių savivalda, kurių metu bus pristatomas RJOS , Apvalus stalas“. 4. Darbas su mokymais. Organizacija vykdo įvairius kompetencijų kėlimo mokymus, į kurių organizavimą tiesiogiai bus įtraukti savanoriai. 5. Vasaros veiklų organizavimas. Organizuojant vasaros stovyklas, žygius savanoriai turės proga priartėti prie gamtos, įgauti stovyklavimo įgūdžių, darbo komandoje patirties. Savanorių darbo laikas: 2 valandos per dieną, nuo pirmadienio iki penktadienio; Savaitgaliais neformalus ugdymas neorganizuojamas; savanoriai galės pasirinkti lankstų darbo valandų grafiką, priklausomai nuo jų interesų ir susitarimo su savanorystę administruojančiu darbuotoju.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Atlikti savanorystę RJOS „Apvalus stalas“ gali jaunimas nuo 14 iki 29 metų. Prie organizacijos kviečiame prisijungti visus, kurie norėtų išbandyti aktyvią veiklą, įsilieti į visuomenines, pilietines, socialines, kultūrines iniciatyvas, ugdyti asmenines kompetencijas, bei įgyti darbo komandoje patirties. Didžiausią dėmesį skirsime pretendentų motyvacijai, nes tik motyvuotas žmogus turi daug idėjų ir ryžto jas įgyvendinti. Kandidatų savanorių savybės: iniciatyvumas, pareigingumas, atsakingumas; Komunikabilumas ir išvystyti socialiniai įgūdžiai; Kūrybiškumas, atvirumas naujovėms ir iššūkiams, sugebėjimas prisitaikyti; Noras mokytis ir tobulėti.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
3-5
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik turinčius tam tikrą negalią

Adresas
Respublikos g.94, Rokiškis
Savivaldybė
Rokiškio rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 610 29473
Facebook
https://www.facebook.com/apvalusstalas.lt/
Organizacijos patirtis
SVO organizacija
Akredituota: Taip
Paieška