Šakių atviras jaunimo centras (SVO / PO)

Apie organizaciją
Atviras jaunimo centras - tai įstaiga ar jos padalinys, vykdantis atvirąjį darbą su jaunimu, teikiantis socialines, pedagogines ir psichologines paslaugas, kurio savininko ar dalininko teises ir pareigas įgyvendina savivaldybės, nevyriausybės organizacijos, vietos ar religinės bendruomenės. Ypatingas dėmesys skiriamas mažiau galimybių turinčiam, mažiau motyvuotam jaunimui, kuris dėl įvairių priežasčių neturi galimybių ar nenori įsitraukti į jaunimo veiklos pasiūlymus. Ieškome šiuolaikiško, priimančio naujoves, lankstau savannorio, kuris norėtų išbandyti save atvirame darbe su jaunimu. Tokio, kuriam patiktų dirbti su jaunais žmonėmis, organizuoti įvairias veiklas. Visada yra galimybė prisijungti prie darbuotojų komandos ir viską mokytis kartu.

Mentorių kontaktai
Judita Ambrasienė: [email protected] / 862390467
Savanoriškos veiklos sritis
Jaunimo politika, Socialinė, Menas ir kultūra, Narkotikai, nusikalstamumas, kita prevencija
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Atviro jaunimo centro tikslinė grupė yra jaunimas 14 – 29 m. Ypatingas dėmesys skiriamas mažiau galimybių turinčiam, mažiau motyvuotam jaunimui, kuris dėl įvairių priežasčių neturi galimybių ar nenori įsitraukti į jaunimo veiklos pasiūlymus. Savnoriui gali tekti dirbti tiek su grupėmis 5 – 10 asmenų, tiek su individualiais asmenimis.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Atviras jaunimo centras dirba nuo pirmadienio iki penktadienio (11:00 - 19:00). Kadangi atviras darbas su jaunimu vykdomas atsižvelgiant į jaunimo poreikius, veiklos sritis gali būti neapibrėžta arba dinamiška. Tai galėtų būti nuo renginių organizavimo ar projektų gyvendinimo iki labai paprastų kasdieninių veiklų su jaunimu, tokių kaip stalo žaidimai, sporto bei laisvalaikio veiklų organizavimas. Per savaitę 20-25val., per dieną 4-8val.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Ieškome šiuolaikiško, priimančio naujoves, lankstaus savanorio, kuris norėtų išbandyti save atvirame darbe su jaunimu. Tokio, kuriam patiktų dirbti su jaunais žmonėmis, organizuoti įvairias veiklas. Visada yra galimybė prisijungti prie darbuotojų komandos ir viską mokytis kartu.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
2
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Ne

Amžius

14-29 m. Adresas
Siesarties g. 29D, Girėnų km., Šakių r.
Savivaldybė
Šakių rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
+37062390467
Facebook
https://www.facebook.com/sakiuatviras.jaunimocentras
Organizacijos patirtis
SVO organizacija
Akredituota: Taip
Paieška