Jaunimo asociacija „Tau penki“

Apie organizaciją
Organizacija bendradarbiauja kartu su Biržų kultūros centro atvira jaunimo erdve, kartu įgyvendiname projektus. Organizacijos vadovas Rokas Bėliakas turi ilgametę patirtį neformalaus darbo su jaunimu. Rebeka Pešelytė antri metai dirba jaunimo darbuotoja Biržų kultūros centro atviroje jaunimo erdvėje. Apie mūsų veiklą galite daugiau sužinoti apsilankę internetinėje svetainėje https://www.facebook.com/birzuaje, organizuojame Europos jaunimo savaitė Biržų rajone, šiuo metu įgyvendiname JTBA Europos solidarumo projektą, globojame jaunimą kuris neturi organizacijos, bet nori įgyvendinti projektus.

Savanoriškos veiklos sritis
Socialinė, Švietimo
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Jaunimas 14-29 m.
Darbo su savanoriais metodas?
Savanoris turės kiekvieną mėnesį su mentoriumi bent vienos valandos susitikimus, kurių metu bus aptariama, kaip savanoriui sekasi, padės įsivertinti ir išsikelti naujų tikslų.
Aprašykite, kaip savivaldybėse užtikrinsite kokybišką, sklandžią ir nenutrūkstamą savanorius priimančių organizacijų tinklo veiklą, su kokiomis organizacijomis šiuo metu bendradarbiaujate?
Mentorius važinės po koordinuojamus rajonus ir dirbs su savanoriais ir įstaigomis. Pagal poreikį taip pat bus mentoriaujama ne tik Biržuose, bet ir kituose rajonuose.
Tinklui išsiplėtus sieksime, kad visuose rajonuose sklandžiai augtų savanorystės kokybė. O rajono koordinatoriai už to rajono kokybės auginimą.
Šiuo metu bendradarbiaujame: Biržų policija, Biržų probacija, Sėlos muziejumi, J. Bielinio biblioteka, Biržų regioniniu parku, Biržų r. savivaldybe, Biržų miesto dienos centrais, darželiais, Anykščių rajono JRK.
Mentoriai: Rokas Bėliakas, Rebeka Pešelytė.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
60
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip, bet tik su tam tikra negalia

Amžius

su jaunimu nuo 14-29 m. Adresas
Mokyklos aklg. 4A, Germaniškis, LT-41431 Biržų r.
Savivaldybė
Anykščių rajono savivaldybė, Biržų rajono savivaldybė, Kupiškio rajono savivaldybė, Pasvalio rajono savivaldybė, Zarasų rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected], [email protected]
Telefonas
+37060116151
Facebook
https://www.facebook.com/taupenki
Organizacijos patirtis
Organizacija bendradarbiauja kartu su Biržų kultūros centro atvira jaunimo erdve, kardu įgyvendiname projektus. Organizacijos vadovas Rokas Bėliakas turi ilgametę patirtį neformalaus darbo su jaunimu. Rebeka Pešelytė antri metai dirba jaunimo darbuotoja Biržų kultūros centro atviroje jaunimo erdvėje. Apie mūsų veiklą galite daugiau sužinoti apsilankę internetinėje svetainėje https://www.facebook.com/birzuaje projektus visus darom per šią NVO, organizuojame Europos jaunimo savaitė Biržų rajone, šiuo metu įgyvendiname JTBA vieną Europos solidarumo projektą, globojame jaunimą kuris neturi organizacijos, bet nori įgyvendinti projektus.
Akredituota: Taip
Paieška