VšĮ „Ne imti, bet duoti“

Apie organizaciją
„Ne imti, bet duoti“ – tai nuo 2005 m. veikianti, aktyvi, ilgalaikė savanorystė, kviečianti visa širdimi įsitraukti į humanitarinę veiklą vaikų globos namuose, dienos centruose bei socialinę riziką patiriančiose šeimose. Tapti korepetitoriumi ir draugu, padėti mokytis ir augti, įkvėpti vilties ir užmegzti ryšį – taip galima apibūdinti šios veiklos esmę. Mes tikime, kad skiriamas laikas ir pastangos yra brangesni už materialinę paramą. Nuolatinis dėmesys – vertingesnis už vienkartinį. Užmegztas ryšys su jaunuoliu – neįkainojamas. Savo darbais siekiame atspindėti „Ne imti, bet duoti“ vertybes – pagarbą, bendradarbiavimą, tobulėjimą, atvirumą ir empatiją. Svarbiausia – nuoširdžiai veikti pagal esminį savanorystės principą: tai altruistinė veikla, dalelės savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties davimas dirbant visuomenei reikšmingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio. Tokiais pagrindais veikia „Ne imti, bet duoti“ organizacija, kurioje laukiami visi 16-60 metų vilniečiai, kauniečiai bei panevėžiečiai.

Mentorių kontaktai
Vilniuje: Toma Bradūnaitė [email protected] / 867753961
Kaune: Monika Užkurienė [email protected] / 864522627
Panevėžyje: Gerda Venclovaitė [email protected] / 865282852
Savanoriškos veiklos sritis
Švietimas, socialinė sritis.
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Vaikai ir jaunimas, ypač patiriantys socialinę atskirtį, esantys iš socialinių įgūdžių stokojančių šeimų bei socialinės rizikos šeimų, netekę tėvų globos, gyvenantys vaikų globos namuose arba su globėjais (rūpintojais) ar įtėviais.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriai-korepetitoriai skiria mažiausiai 2 valandas per savaitę padėdami jaunuoliams mokytis, ruošti namų darbus, ruoštis brandos egzaminams, drauge leisdami laisvalaikį. Taip pat kelia kvalifikaciją dalyvaudami „Ne imti, bet duoti“ organizuojamuose mokymuose ir kompetencijų tobulinimo seminaruose.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Ieškome vaikus mylinčių, gerbiančių, juos suprantančių, empatiškų savanorių, kurie išmanytų bent vieną mokykloje dėstomą dalyką (matematiką, lietuvių, anglų kalbą ar pan.). Tokių savanorių, kurie geba ne tik imti, bet ir duoti... Pasidalinti tuo, ko daugumai minėtų vaikų pristinga – dėmesiu, tinkamu pavyzdžiu, draugišku patarimu.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
100-150 (pagal poreikį). Pasirašydamas savanoriškos veiklos sutartį, savanoris įsipareigoja savanoriauti organizacijoje ne mažiau kaip vienerius mokslo metus.
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Ne

Adresas
M. K. Čiurlionio g. 21/27, 3 korpusas, 112 kab., Vilnius.
Savivaldybė
Elektrėnų savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė, Šalčininkų rajono savivaldybė, Širvintų rajono savivaldybė, Švenčionių rajono savivaldybė, Trakų rajono savivaldybė, Ukmergės rajono savivaldybė, Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus rajono savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
+370 605 58683
Svetainė
https://neimtibetduoti.com/
Facebook
https://www.facebook.com/neimti/
Organizacijos patirtis
SVO organizacija
Akredituota: Taip
Paieška