VšĮ "Socialinis veiksmas"

Apie organizaciją
VšĮ Socialinis veiksmas – tai organizacija, kuri jau beveik 13 metų dirba siekdama įtvirtinti kokybišką savanorystę Lietuvoje ir už jos ribų. Veikiame vietiniu, tarptautiniu mastu, atstovaujame savanorystę instituciniame, socialiniame ir politiniame lygmenyse. Dirbame individualiai su skirtingų profesijų ir įvairaus amžiaus žmonėmis. Padedame siekti užsibrėžtų tikslų per savanorystę, reflektuoti patirtį, įsivardinti išmokimus ir juos taikyti kasdienėje bei darbinėje veiklose. Dirbame su lietuvių ir tarptautinėmis grupėmis bei komandomis įvairiomis temomis: tikslų siekimas, konfliktų vadyba, asmeninių savybių pažinimas, tarpusavio santykiai, grupės dinamika, tarpkultūrinis mokymasis ir kt. Konsultuojame verslo ir ne pelno siekiančias organizacijas, vykdome mokymus įvairiomis temomis: | žmogiškųjų išteklių vadyba, darbo su savanoriaujančiais žmonėmis struktūros kūrimas, jųmotyvavimas, išlaikymas, krizinių situacijų sprendimas ir kt. Prisidedame prie kokybiškos savanorystės sklaidos Lietuvoje ir kitose šalyse rengdami ir dalyvaudami konferencijose, įvairiose darbo grupėse bei pasitarimuose; kurdami metodinę medžiagą bei dalindamiesi sukaupta patirtimi ir žiniomis su kolegomis bei valdžios institucijomis.

Mentorių kontaktai
Mentorė - Justina Babušytė: [email protected] / 867094989
Savanoriškos veiklos sritis
Kita,Socialinė, Jaunimo politika
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Dirbame su lietuvių ir tarptautiniais savanoriais (17-30 metų) – nedirbančiais, nesimokančiais ir nedalyvaujančiais mokymosi veiklose. Įtraukiame juos į savanorystę, organizuojame mokymosi procesą, palydėjimą, mentorystę ir įsivertinimą. Mentoriaujama individualiai, taip pat vyksta grupiniai užsiėmimai maišytoms grupėms (vietinių ir tarptautinių savanorių), žygiai, remiantis neformalaus ugdymo principais. Taip pat dirbame su ne pelno siekiančiomis organizacijomis, rengiame tutorius, mentorius, stipriname savanorius priimančias organizacijas. Jų vien Vilniuje intensyviai kuruojame apie 20.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Siūlome lankstų darbo grafiką, galime pasiūlyti veiklų nuo poros valandų per savaitę iki 4 valandų dienos užimtumo veiklų (apie 20 val. per savaitę). Pagrindinės savanoriškos veiklos: organizacijos veiklų viešinimas, straipsnių rašymas, fotografavimas, dalyvavimas renginiuose pristatant savanorystės galimybes jaunimui, pagalba organizuojant ir vedant neformalaus ugdymo užsiėmimus vietiniams ir tarptautiniams savanoriams, pagalba organizuojant ir vedant tradicines šventes savanoriams, organizuojant ir įgyvendinant savanorių dienos minėjimą.
Kokio savanorio organizacija ieško?
Motyvuoto mokytis naujos srities, turinčio idėjų ir svajonių, norinčio bendrauti ir pažinti įvairius žmones. Mūsų organizacijoje savanoris gali mokytis neformalaus ugdymo taikymo, praktikuotis, sužinoti apie jaunimo mobilumo galimybes, gerinti socialinius, pilietinius, kultūrinio sąmoningumo įgūdžius.
Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
2
Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
Taip

Adresas
Gedimino pr. 26-401, 01104 Vilnius, Lietuva
Savivaldybė
Vilniaus miesto savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 600 82 281
Svetainė
http://www.savanoriai.org/lt/
Facebook
https://www.facebook.com/socialinis.veiksmas/?ref=br_rs
Organizacijos patirtis
Įrašykite patirtį
Akredituota: Taip
Paieška