Alytaus m. VšĮ "Tėviškės namai"

Apie organizaciją
Įstaigos veiklos sritys – teikti kokybiškas socialines ir sveikatos priežiūros paslaugas paliatyviosios ir psichosocialinės pagalbos srityse bei užtikrinti kuo geresnę visapusišką pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams ir jų šeimų nariams, pagerinti šių pacientų ir jų šeimos narių gyvenimo kokybę. Įstaiga įgyvendindama savo tikslus savo darbą vykdo šiuose padaliniuose:- Savanorių centras- Vėžio informacijos ir paramos centras- Paliatyviosios pagalbos ir globos centras. Į šias psichosocialinės ir medicininės krypties veiklas siekiame įtraukti įvairaus amžiaus savanorius, kurie gali sklandžiai įsilieti į įstaigos komandą ir prisidėti prie įstaigos tikslų įgyvendinimo.

Savanoriškos veiklos sritis
Jaunimo politika, Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto, Sveikatos, Švietimo, Žiniasklaida ir komunikacija
Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Įstaiga dirba su įvairaus amžiaus asmenimis ir savanoriais. Prisidėdami prie įstaigos veiklų, turės galimybę įsitraukti į veiklas su įstaigos globojamų onkologinių ligų paliestais asmenimis grupinėse bei individualiose veiklose, priklausomai nuo pasirinktos savanoriškos veiklos.
Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Atsižvelgus į kiekvieno savanorio turimas kompetencijas ir galimybes, kurias savanoris pateikia užpildydamas savanorio anketą, savanorių centro kuratorius pateikia keletą galimų savanoriškos veiklos variantų. Ilgalaikei savanorystei paprastai sutariama ne trumpesniam nei 3 mėnesių laikotarpiui, konkrečias savanorio vykdomas veiklas apibrėžiant savanoriškos veiklos sutartyje.
Ilgalaikės savanorystės užduotys gali būti susiję:

 • onkologinių ligonių užimtumo, edukacijų ir paskaitų jiems organizavimu;
 • sveikos mitybos ir sveikatinimo užsiėmimų organizavimu;
 • vėžio prevencijos priemonių viešinimu viešų renginių metu;
 • socialinės pagalbos sergantiems onkologinėmis ligomis namuose organizavimu (pagalba namuose tvarkant namus, pristatant pirkinius, skaitant knygas ar tiesiog bendraujant su sergančiai onkologinėmis ligomis ir jų artimaisiais;
 • įvairi pagalba Savanorių centro personalui organizuojant šio centro veiklas ir iniciatyvas (fondoieška, administracinis darbas, duomenų rinkimas, viešinimas ir informacijos platinimas ir kt.);
 • pagalba organizuojant bendruomenines akcijas (pasiruošimas renginiams, skelbimų parengimas, straipsnių rašymas, komunikavimas su akcijų organizatoriais ir partneriais, viešinimas ir pagalba akcijų metu, kitų savanorių koordinavimas).
  Kokio savanorio organizacija ieško?
  Ieškome savanorių, kurie ilgalaikės savanorystės metu galėtų padėti įstaigos komandai jų nuolatiniame darbe su onkologiniais ligoniais bei rengiant bendruomenines kultūrines ir socialines akcijas (programų parengimas, rėmėjų paieška, suvenyrų ir atributikos gamyba, spaudos darbų organizavimas ir pan.). Kiti savanoriai bus įtraukti į Vėžio informacijos ir paramos centro vykdomų užsiėmimų veiklas, skirtas plėtoti pagalbą onkologinių ligų paliestiems regiono gyventojams, kur pagal savo kompetencija įstaigos personalui padės organizuoti psichosocialinės pagalbos paslaugas.
  Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
  2-6
  Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?
  Taip, bet tik su tam tikra negalia
Adresas
Daugų g. 5A, Alytus
Savivaldybė
Alytaus miesto savivaldybė
El. pašto adresas
[email protected]
Telefonas
8 641 11641
Savanorystę organizuojanti organizacija: Ne
Akredituota: Taip
Paieška