Organizacijų paieška

Jonavos jaunimo centras

Jonavos jaunimo centras- tai atvira erdvė, kurioje jaunimas gali pozityviai praleisti laisvalaikį saugioje aplinkoje, užsiimti mėgstama veikla (įvairūs stalo žaidimai, sportas, filmų vakarai, kulinariniai užsiėmimai, meniniai užsiėmimai, pokalbiai prie arbatos, stalo futbolas, stalo tenisas, biliardas).

Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybė Veikla: Ekologinė, Gyvūnų globa, Informacinės technologijos, Jaunimo politika, Lygios galimybės, Menas ir kultūra, Narkotikų, nusikalstamumo, kita prevencija, Socialinė, Sporto, Sveikatos, Žiniasklaida ir komunikacija

Jonavos raj. jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“

Esame regioninė jaunimo organizacijų taryba (RJOT), kuri atstovauja jaunimo interesus valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, santykiuose su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Skatiname jaunimo organizacijų plėtrą Jonavos rajone, jų tarpusavio bendradarbiavimą ir tobulėjimą. Formuojame jaunimo politiką Jonavos rajone.

Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybė Veikla: Jaunimo politika, Menas ir kultūra, Sveikatos, Švietimo, Žiniasklaida ir komunikacija

Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Jonavos viešoji biblioteka žingsnis po žingsnio tampa atvira ir patrauklia erdve ne tik mėgstantiems skaityti, bet ir norintiems prasmingai leisti laisvalaikį. Bibliotekos bendruomenė nuolat plečia savo veiklas, tad realizuoti save čia gali kiekvienas norintis. Edukacinės, kūrybinės dirbtuvės vaikams, netradicinės pamokos paaugliams, Knygos, Kryžiažodžių, Šachmatų klubai, nemokami anglų kalbos kursai suaugusiems ir senjorų klubo „Polėkis“ veikla. Kiekvienas čia atranda sau įdomų užsiėmimą.

Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybė Veikla: Socialinė

Jonavos vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“

Tai ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kurioje ugdymas organizuojamas trijose ankstyvojo ugdymo (nuo 2 iki 3 metų), septyniose ikimokyklinio ugdymo (nuo 3 iki 6 metų) ir dviejose priešmokyklinio ugdymo (6-7 metų) grupėse. Lopšelio – darželio ugdytiniai aktyviai dalyvauja projektinėje, sportinėje veikloje, savo gebėjimus tobulina krepšinio, šokių, dailės, anglų kalbos užsiėmimuose. Bendruomenei savanorystė – iššūkis ir naujovė. Svarstome, kuriame lūkesčius, nerimaujame.

Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybė Veikla: Švietimo

VšĮ "Actio Catholica Patria" (SVOO/PO)

VšĮ "Actio Catholica Patria" - viena pirmųjų jaunimo veiklos organizacijų Lietuvoje, aktyvyiai veikianti nuo 1991 metų ir teikianti jauniems žmonėms socialines bei kultūrines paslaugas. Pagrindinis organizacijos tikslas yra "savarankiškam gyvenimui pasiruošęs jaunas žmogus". Savarankiškumą mes suprantame kaip būseną, kai žmogus sugeba pasirūpinti savimi bei jo aplinkoje esančiais žmonėmis ir yra laimingas kaip individas bei bendruomenės narys. Keturiuose skirtinguose "A.C.Patrios" centruose yra vykdoma veikla, pritraukianti ir padedanti keistis skirtingų biografijų bei pomėgių jauniems žmonėms. Organizacija darbui su skirtingomis jaunimo grupėmis taiko vis kitas darbo formas, taip patenkindama įvairaus amžiaus bei socialinių grupių poreikius. "A.C.Patria" savanorių centras padeda jauniems žmonėms atrasti savanorystės galimybes Lietuvoje ir užsienyje, konsultuoja jaunus žmones bei savanorius priimančias organizacijas vietinės ir tarptautinės savanorystės klausimais. "A.C.Patria" jaunimo savarankiškumo ugdymo centras "Kitaip" - centro tikslas yra suteikti pagalbą asmeniui, palikusiam ar paliekančiam globos namus, paruošti jį savarankiškam gyvenimui, padėti susirasti mokymosi įstaigą, darbą ir jame likti. Savarankiškumo ugdymo centras veikia dviem kryptimis: įsteigtas "Konsultacijų centras" ir "Lydimasis būstas". Pagrindinis "A.C.Patria" Atviro jaunimo centro "Vartai" tikslas - jauniems žmonėms (14-29 m.) nepriklausomai nuo jų socialinės padėties teikti socialines ir saugaus užimtumo paslaugas. Jaunimo centre "Vartai" veikia atvira erdvė, kurioje jaunas žmogus gali praleisti laisvalaikį saugioje aplinkoje (be smurto, patyčių, svaigalų ir pan.), užsiimti mėgstama veikla (įvairūs stalo, lauko ir kiti žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, muzikavimas ir t.t.), įgyvendinti savo idėjas, diskutuoti rūpimomis temomis bei pagal poreikį gauti emocinį palaikymą ir palydėjimą. "A.C.Patria" metodiniame centre patyrę specialistai konsultuoja darbo su jaunimu, atviro darbo, darbo su grupėmis, savanoriškos veiklos, tarpkultūrinio mokymosi klausimais. Darbo sėkmę užtikrina tai, jog mokymų metu perduodama informacija nėra vien tik perskaityta teorija, tačiau ji yra nuolat atnaujinama bei patikrinama kasdienėje praktinėje veikloje.

Savivaldybė: Birštono savivaldybė, Jonavos rajono savivaldybė, Kaišiadorių rajono savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė, Kauno rajono savivaldybė, Kėdainių rajono savivaldybė, Prienų rajono savivaldybė, Raseinių rajono savivaldybė Veikla: Socialinė

VšĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras“

Šiame centre vaikai gali dar labiau atskleisti savo talentus, lavinant juos nuo pat mažumės. Linksmai ir kūrybingai leisdami laiką su patyrusiais mokytojais ir naujais draugais, vaikai žingsnis po žingsnio žengia į žinių ir kūrybos pasaulį: susipažįsta su raidėmis ir skaičiukais, mankštinasi, mokosi užsienio kalbų, skaito pasakas, žaidžia, dainuoja, groja, kuria bei mokosi pažinti save ir kitus, ugdo savarankiškumą, pasitikėjimą savimi ir juos supančiu pasauliu.

Savivaldybė: Jonavos rajono savivaldybė Veikla: Jaunimo politika, Menas ir kultūra, Socialinė, Sporto