AIESEC kviečia prisijungti naujus narius

Esi mokinys, studentas, ieškantis papildomos veiklos, tačiau keramikos ar šaškių būrelis - ne tau? Nori aktyvios veiklos, kuri leistų ne tik įgyti neabejotinai praversiančius įgūdžius, bet ir pakeisti jaunų žmonių gyvenimus? Domiesi pardavimais, marketingu, komunikacija, nori iššūkių, o gal esi "šviežias" Vilniuje ir nori tiesiog susirasti naujų draugų? Tada tu skaitai reikiamą įrašą! Niekur nepabėk, nes tuoj sužinosi daugiau!

Didžiausia tarptautinė jaunimo organizacija AIESEC vykdo naujų narių priėmimą!

AIESEC yra globali jaunimo valdoma organizacija siekianti taikos ir žmonijos potencialo išpildymo. Kartu su partneriais ir kitomis organizacijomis, AIESEC skatina tarpkultūrinius mainus per savanoriškas veiklas ir profesionalias stažuotes.

Organizacijos nariai prisideda prie socialinio pokyčio organizuodami socialinius projektus nuo nulio. Darbas šioje srityje atneš Jums naudingos patirties renginių organizavime ir koordinavime, streso valdyme; leis susipažinti su stažuotojais iš skirtingų Žemės kampelių bei žinoma patobulinti anglų kalbos gebėjimus.

Taip pat AIESEC suteikia platformą aktyviai bendradarbiauti su Lietuvos verslo sektoriumi - įmonėmis. Padėdami įdarbinti jauną užsienietį stažuotoją, AIESEC siekia skatinti Lietuvos įmones užmegzti ryšius su užsienio šalimis bei didinti tarpkultūrinį supratimą. Bendraudamas su įmonėmis, tu išmoksi sutarti susitikimus skambučio metu, lavinsi derybinius įgūdžius susitikimų ir sutarčių pasirašymo metu,  išmoksi atlikti interviu bei vertinti kandidato tinkamumą. Svarbiausia, kad visas gautas žinias tu pritaikysi praktiškai!

Na ir kaip galima užmiršti galimybę dirbti su Lietuvos jaunimu! Savanoriai aktyviai bendradarbiauja su lietuviais ir padeda jiems savanoriauti ir gerinti pasaulį kitoje jo pusėje! Šioje srityje AIESEC’iorai dirba ne vien su marketingu - fiziniu ir internetiniu, bet ir su užsieniečiais, projektų organizatoriais, ir prieš tai paminėtu jaunimu, kad jų patirtis būtų pati smagiausia! Šioje srityje žmonės išmoksta marketingo, klientų valdymo triukų ir pamato pokytį žmonėse, kuriuos jie patys įkvėpė!

 AIESEC savo nariams siūlo:

  • Skirtingas komandas, kurios dirba su pardavimais, marketingu, projektų organizavimu.
  • Lyderystės galimybę - jau po pusės metų, tu gali turėti savo komandą ir būti jos vedliu.
  • Tarptautines bei nacionalines konferencijas, kuriose mokomės ir praktiškai įtvirtiname žinias. (Kaip šita - AIESEC International conference!)
  • Mylinčią ir palaikančią bendruomenę, stiprią mentorystės sistema kurioje skatinamas asmeninis tobulėjimas, savo stiprybių bei silpnybių paieška.

 Nedvejok ir užpildyk anketą - bit.ly/JoinAIESECtoday!

Vis dar turi klausimų?  Parašyk [email protected] ir tavo klausimai bus atsakyti!

 

AIESEC

Paieška