Kviečiame su jaunimu dirbančius asmenis į mokymus „Jaunimo darbuotojo psichohigiena“, birželio 19-20 d., Klaipėdoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus, š. m. birželio 19-20 d., Klaipėdos mieste, organizuoja mokymus tema – „Jaunimo darbuotojo psichohigiena".

Mokymų metu dalį laiko skirsime išsamiai atvejo analizei, tai turėtų padėti atpažinti žingsnius dileminėse situacijose su jaunuoliais. Taip pat pasigilinsime, kaip atvejo analizės metodas gali prisidėti prie darbuotojų psichohigienos. Gilinsimės į tai kas skatina mus prarasti motyvaciją, atsirasti dideliam nuovargiui, gal net perdegimui, kas nutinka situacijose, kai prarandame profesinį atstumą ir emocijas, kurias patiriame, pradedame priimti asmeniškai. Taip pat mokymų metu dalis laiko bus skirta įvairioms su atviru darbu susijusioms temoms, kurios jums šiuo metu aktualios. 

Registracija - iki š. m. birželio 11 d. (imtinai).

Registracijos anketa - čia.

SVARBU!

  • Mokymuose dalyvauti atrinksime iki 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Atrinkti dalyviai atvykę į renginį turės pasirašyti dalyvių sąraše, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas, kontaktus. Kitu atveju dalyviui maitinimo, apgyvendinimo, salės nuomos ir lektoriaus išlaidos nebus apmokamos.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

Kontaktinis asmuo –  Departamento vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel. 8 683 63179

Paieška