Kviečiame į mokymus – Mobilusis darbas su jaunimu

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą su jaunimu dirbančius darbuotojus, š. m. rugpjūčio 26-27 d., Klaipėdos mieste, organizuoja mokymus tema – „Mobilusis darbas su jaunimu“.

Mokymų tikslas – stiprinti mobilųjį darbą su jaunimu dirbančių darbuotojų kompetencijas bei teikiamų paslaugų kokybę. 

Mokymų programos metu bus teoriškai aptariami ir / arba praktiškai išbandomi mobilaus darbo su jaunimu proceso organizavimo etapai, dažniausiai pasitaikančios dilemos ir iššūkiai dirbant mobilų darbą su jaunimu. Mokymuose skatiname dalyvauti po kelis atstovus iš organizacijų, kurios jau dirba mobilų darbą su jaunimu ne mažiau kaip vienerius metus.

Registracija - iki š. m. rugpjūčio 16  d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.

 SVARBU:

  • Mokymuose dalyvauti atrinksime apie 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
  • Atrinkti dalyviai atvykę į renginį turės pasirašyti dalyvių sąraše, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas, kontaktus. Kitu atveju dalyviui maitinimo, apgyvendinimo, salės nuomos ir lektoriaus išlaidos nebus apmokamos.

 

Kontaktinis asmuo – vyriausioji patarėja Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel. 8 655 88322    

Paieška