Pratęsiama registracija į atvirojo darbo su jaunimu mokymus š. m. gegužės 21-22 d. Kauno mieste

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojus, š. m. gegužės 21-22 d., Kauno mieste, organizuoja mokymus tema – Atviras darbas su jaunimu, principai, santykis su jaunuoliu, ribos.

Mokymų tikslas – stiprinti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojų kompetencijas bei įstaigoje teikiamų paslaugų kokybę, aptariant atvirojo darbo su jaunimu principus, teikiamas paslaugas darbe su jaunimu, jaunuolio ugdomojo palydėjimo procesą, ribų išlaikymo klausimus. Mokymuose skatiname dalyvauti tuos asmenis, kurie atvirajame jaunimo centre ar atvirojoje jaunimo erdvėje dirba ne daugiau nei 2 metus.

Registracija - iki š. m. gegužės 10 d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia.

SVARBU!

• Mokymuose dalyvauti atrinksime iki 20 dalyvių. Pildant registracijos formą, siūlome didesnį dėmesį skirti atsakymams į registracijos formoje pateiktus atviruosius klausimus. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.

• Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Numatoma renginio trukmė - 16 astronominių valandų (preliminari pradžia pirmosios dienos 10 val., pabaiga – antrosios dienos 16 val.). Mokymų programa - derinama.

• Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.

• Atrinkti dalyviai atvykę į renginį turės pasirašyti dalyvių sąraše, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas, kontaktus. Kitu atveju dalyviui maitinimo, apgyvendinimo, salės nuomos ir lektoriaus išlaidos nebus apmokamos.

• Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kontaktinis asmuo – Departamento vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel. 8 683 63179

Paieška