Kviečiame tapti Lietuvos atstovu – korespondentu Europos žinių centre!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia atranką tapti Lietuvos atstovu – korespondentu Europos žinių centre (European Knowledge Centre, toliau – EKCYP). EKCYP nacionaliniai korespondentai yra Europos žinių centro dalis. Korespondentai teikia reikalingą, naujausią ir aktualią informaciją apimančią jaunimo, jaunimo darbo, ir jaunimo politikos nacionalinėje valstybėje temas. EKCYP korespondentų surinkta informacija analizuojama, ja dalijamasi su kitomis šalimis. EKCYP tinklas susitinka kartą per metus, kad aptartų tendencijas ir susitartų dėl pagrindinių krypčių ateinančiais metais. Susitikimų metu EKCYP tinklas kartu su Europos jaunimo tyrėjais (PEYR) kuria bendrus projektus. EKCYP korespondentu tapusio asmens vykimo į susitikimus ir visas kitas su tuo susijusias (apgyvendinimo, maitinimo, kelionės šalies viduje, lėktuvo bilietų) išlaidas dengia susitikimo organizatoriai, kita EKCYP korespondento veikla nėra papildomai apmokama. Tarp EKCYP korespondento ir Jaunimo reikalų departamento bus sudaroma bendradarbiavimo sutartis.

Nominuotasis EKCYP korespondentas savo atstovavimo EKCYP laikotarpiu Jaunimo reikalų departamentui pateikia jaunimo politikos apžvalgą (jos atnaujinimą) ir informaciją apie bendras tendencijas. Pirmoji užduotis nominuotam EKCYP korespondentu asmeniui bus užpildyti ir pateikti informaciją, anketą (country sheet) apie darbą su jaunimu Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie EKCYP tinklą ČIA.

 

Asmenis, norinčius tapti EKCYP korespondentu Lietuvoje, maloniai kviečiame užpildyti kandidato tapti EKCYP korespondentu anketą ir ją pateikti el. paštu [email protected] iki 2018 m. rugsėjo 9 d. 

Jeigu turėsite papildomų klausimų, prašome kreiptis į Ritą Andrejevą elektroniniu paštu (el. p. [email protected]) arba telefonu (tel. nr. 8 5 249 7002).

 

Paieška