Kvietimas dalyvauti Lietuvos – Ukrainos jaunimo ir jaunimo darbuotojų mainų projekte!

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, kartu su Ukrainos nacionaline jaunimo taryba įgyvendina mainų projektą, kuriame gali dalyvauti 19-35 m. asmenys susiję su jaunimo politika ir darbu, priklausantys jaunimo organizacijoms, įmonėms dirbančios su jaunimu ar universitetų bendruomenėms.

Projekto tikslas yra apsikeisti jaunimo darbo struktūros įgyvendinimo patirtimi, pasidalinti geraisiais pavyzdžiais. Dalyviai turės galimybę pažinti Lietuvos ir Ukrainos kultūrą, dalyvauti įvairiose diskusijose ir dirbtuvėse, kurių metu bus kuriamas efektyvus dialogas tarp dviejų valstybių. Konferencijos metu dalyviai turės galimybę susipažinti su Kijeve veikiančiais jaunimo centrais, universitetais.

Prieš konferenciją yra numatomas pasiruošimo etapas, kurio metu atrinkti dalyviai turės paruošti pristatymus, tyrimų išvadų analizes apie jaunimo politikos situaciją Lietuvoje.

Data: spalio 24-29 d.
Vieta: Kijevas, Ukraina

Lietuvos delegaciją turi sudaryti 12 dalyvių (6 moterys / 6 vyrai) Kviečiame užpildyti registracijos anketą čia.

Su atrinktais kandidatais bus susisiekta iki spalio 1 dienos.

Dalyviams apmokamos kelionės (iki 130 eur.), nakvynės ir maitinimo išlaidos. Kelionės bilietai bus kompensuoti po renginio.

Išsamesnė informacija: http://lijot.lt/lt/naujienos-index/78-lt/lijot-zinios/977-lietuvos-–-ukrainos-jaunimo-ir-jaunimo-darbuotojų-mainų-projektas

 

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba

Paieška