Kvietimas į pirmojo karjeros centro "Karjeras" Lietuvoje atidarymą

Alytaus miesto savivaldybė, Užimtumo tarnyba ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos seka sėkmingais užsienio šalių pavyzdžiais ir kartu steigia pirmąjį Lietuvoje regioninį karjeros centrą „Karjeras“. Centro atidarymas vyks balandžio 12 d., 14 val. Užimtumo tarnybos patalpose esančiame Jaunimo darbo centre (Vilniaus g. 21, Alytus).

Tai unikalus ir užsienio šalyse jau sėkmingai veikiantis centras, po kurio stogu susitiks specialistai, dirbantys su jaunimu ir besirūpinantys jų profesiniu orientavimu. Ligi šiol Lietuvoje tai vyko fragmentuotai, bet institucijos sieks įrodyti, kad bendradarbiaujant galima padėti jaunam žmogui pažinti savo kompetencijas, išbandyti profesiją arba net kurti verslą.

Bandomasis projektas „Karjeras“ truks dvejus metus. „Karjero“ paslaugas sudaro karjeros planavimas, individualios konsultacijos, profesinio orientavimo užsiėmimai, galimybė susirasti vietą praktikai arba savanorystei, ir verslumo skatinimas jauniems, savęs ieškanties žmonėms. Taip pat bus laukiama ir tų, kurie turi klausimų dėl įsidarbinimo arba profesijos įgijimo. Pasiteisinus veiklai, tikimasi visoje Lietuvoje pritaikyti šį modelį.

Daugiau informacijos apie projektą: http://kurklt.lt/projektai/jaunimo-verslumo-skatinimas-ir-profesinio-orientavimo-stiprinimas-alytuje/

Projekto ataskaita čia

 

„Kurk Lietuvai“

 

 

 

 

 

Paieška