Kvietimas į Socialinio verslo forumą

Socialinio verslo forumas – tradicija tapęs, šeštus metus iš eilės organizuojamas pagrindinis socialinio verslo aplinkos formavimo renginys.

Šių metų forumas išskirtinį dėmesį skirs viešųjų, socialinių paslaugų perdavimui, priemonėms, kuriomis skatinama socialinę partnerystę tarp valstybinių institucijų, savivaldybių ir socialinių verslų.

Forumas vyks balandžio 17-18 dienomis, dvejose inovatyviose Vilniaus erdvėse – Rise Vilnius ir Menų fabrikas Loftas.

Kviečiame registruotis - registracija į renginį baigiasi šį penktadienį, balandžio 5 dieną.

REGISTRACIJA BŪTINA: https://forms.gle/iw6BmWNSfZ9AGGAPA

 

Šeštasis Forumas siekia būti kaip niekada spalvingas – kalbėti apie įvairovę ir inovacijas, partnerystes, kurios padeda sukurti spalvingus sprendimus. Renginio metu, inovatyviose erdvėse, susitiks nacionalinės ir regioninės politikos atstovai, akademikai, socialiniai verslai iš Lietuvos ir visos Europos. Kartu aptarsime priemones, kurių pagalba galima skatinti partnerytes, efektyvesnes viešąsias ar socialines paslaugas ir žinoma į poveikį orientuotus rezultatus.

Pirmoji renginio diena bus skirta poveikio vertinimo darbo grupei ir bendrai socialinio verslo vystymosi Lietuvoje ir Europoje apžvalgai. Antroji diena sulauks gausaus būrio pranešėjų iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Olandijos, kurie pristatys ir aptars viešųjų ar socialinių paslaugų perdavimo praktikas, inovatyvius instrumentus, šiandieninę socialinio verslo situaciją Lietuvoje ir ateities viziją.

 

Daugiau informacijos apie renginį, programa ir registracija: http://socialinisverslas.lt/forumas/

 

Socialinio verslo forumo organizatoriai

 

 

Paieška