Prasideda registracija į mokomąjį vizitą apie mobilųjį darbą su jaunimu

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, š. m. lapkričio 6-7 d. Telšiuose, organizuoja mokomąjį vizitą apie mobilųjį darbą su jaunimu.

Diegiant naujas darbo su jaunimu formas, ypatingai svarbu būti susipažinusiam ne tik su teisine baze, bet ir pamatyti bent keletą sėkmingai veiklą įgyvendinančių įstaigų. Todėl šio mokomojo vizito metu mobilųjį darbą ne vienus metus vykdantys darbuotojai, organizacijų vadovai bei savivaldybių atstovai su kitų savivaldybių atstovais dalinsis savo patirtimi, kylančiais iššūkiais, pastebimomis tendencijomis, bus galimybė susikurti bendradarbiavimo tinklams.

Mokomojo vizito metu bus daug dėmesio skiriama mobiliojo darbo su jaunimu pasirengimo etapui, įvardinami bei numatomi konkretūs žingsniai, aptariami mobiliojo darbo su jaunimu organizavimo etapai, darbuotojams reikalingos kompetencijos ir kvalifikacija, dažniausiai pasitaikančios dilemos ir iššūkiai bei galimi jų sprendimo būdai.

Mokymuose skatiname dalyvauti po kelis atstovus iš savivaldybių, kurios jau vykdo arba planuoja pradėti vykdyti mobilųjį darbą su jaunimu artimiausiu metu.

 Registracija - iki spalio 26 d. (imtinai).  Registracijos anketa - čia.

  

 SVARBU!

  • Planuojame, kad vizite dalyvaus apie 20 dalyvių, prioritetas yra skiriamas savivaldybėms, kurioms atstovauja bent 3 atstovai (pavyzdžiui, jaunimo reikalų koordinatorius, jaunimo darbuotojas, sprendimus priimantis asmuo, infrastruktūros skyriaus specialistas, NVO atstovas ar pan.).
  • Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą viso vizito metu.
  • Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Apgyvendinimo, maitinimo ir lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
  • Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

 

Kontaktinis asmuo –vyriausioji patarėja Eglė Došienė, el. p. [email protected], tel.8-655 88322.

 

JRD informacija