Registracija į Atvirųjų jaunimo centrų ir atvirųjų jaunimo erdvių tinklo susitikimą

Prasideda registracija į atvirų jaunimo centrų, atvirų jaunimo erdvių ir organizacijų, dirbančių su jaunimų, tinklo susitikimą Kaune.

Informuojame, kad šių metų spalio 30 d. Kaune, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) organizuoja atvirųjų jaunimo centrų, atvirųjų jaunimo erdvių ir organizacijų, dirbančių su jaunimu, tinklo susitikimą.

Susitikimas yra organizuojamas siekiant dalintis jaunimo politikos aktualijomis darbo su jaunimu srityje, gauti Departamento ar kitos institucijos specialistų konsultacijas, sužinoti tendencijas, kurios vyrauja Europoje, pasidalinti gerosiomis praktikomis, aptarti bendrus šalies jaunimo iššūkius bei jaunimo darbuotojų situaciją Lietuvoje.

Renginio programa derinama. Planuojame, kad renginyje dalyvauti atrinksime apie 60 asmenų. Tiksli vieta, laikas bei programa bus pateikta atrinktiems dalyvauti susitikime asmenims.

Preliminari renginio pradžia - 10:00 val., pabaiga - 16:00 val.

Registracijos anketa - čia.

Registracija aktyvi iki spalio 21 d. (imtinai).

Maitinimo išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidos nekompensuojamos. 

Kontaktinis asmuo – Jaunimo reikalų departamento vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, [email protected], tel.  nr. 8 683 63179

Paieška