Skelbiame registraciją į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“, skirtus Jaunimo reikalų koordinatoriams, kurie vyks 2019 m. liepos 17-18 d., Telšiuose

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia registruotis į 2019 m. liepos 17-18 d. organizuojamus mokymus Jaunimo reikalų koordinatoriams, Telšiuose.

Mokymų metu didžiąją laiko dalį skirsime patyčių prevencijos mokyklose stiprinimui, socialinio pedagogo, mokytojų veiklos patyčių prevencijoje vaidmens aptarimui, patyčių reiškinio aptarimui, pozityvios ir saugios emocinės aplinkos kūrimui, galimų problemų sprendimų būdų tikslų siekimui.

Dalis mokymų temų skirti atpažinti įvairias nepagarbaus elgesio formos ir gebėti tinkamai elgtis konkrečiose situacijose; suvokti, kaip formuojasi stereotipai apie pažeidžiamas visuomenės grupes bei atpažinti savo pačių turimus įsitikinimus apie šias grupes; diskutuoti, ką reiškia būti tolerantišku žmogumi; susipažinti su šiuolaikinėmis tolerancijos ugdymo idėjomis, metodais ir programomis; gebėti tinkamai pasirinkti metodus ugdant jaunimo toleranciją visuomenės mažumoms.

Mokymuose skiriama laiko praktinėms užduotims, padedančioms geriau pažinti save ir kitus, leidžiančioms įsisąmoninti ir dalintis savo patirtimi, formuotis tolerancijos ugdytojo įgūdžiams.

Tikslinė mokymų grupė – Jaunimo reikalų koordinatoriai.


Numatomas preliminarus dalyvių skaičius - 20, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu: dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki liepos 12 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą: https://forms.gle/uctxTTG3cpowAyvv9

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.

Kontaktinis asmuo – vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė, el. p. [email protected], tel 8683 63179

Paieška