Visuomenės sveikatos stiprinimo fondas kviečia teikti paraiškas

Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo (VVSS) fondo taryba patvirtino 2019 m. prioritetus bei priemones, pagal kurias bus finansuojami projektai. Tad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia pareiškėjus aktyviai dalyvauti konkursuose.

Kviečiami visi, norintys teikti paraiškas prevencinių projektų, socialinių informacinių kampanijų, mokslo tyrimų projektų įgyvendinimui. Šiais projektais siekiama stiprinti visuomenės sveikatą vykdant prevencinius projektus, mokslinius tyrimus bei socialines informacines kampanijas sveikos gyvensenos skatinimo ir visuomenės psichikos sveikatos gerinimo srityse.

Fondo tikslas yra finansiškai skatinti tuos projektus, kurie atneša realią naudą visuomenei – tai šviečiamieji, prevenciniai projektai ar moksliniai tyrimai. Šiemet konkurso dalyviai gali rinktis iš 17 prioritetinių priemonių, skatinančių visuomenę gyventi sveikiau ir stiprinti savo psichinę sveikatą. Vienas iš svarbiausių tikslų – pasiūlyti žmonėms alternatyvą ir diegti visuomenėje supratimą, kad sveikas gyvenimo būdas yra įdomus ir prasmingas.

Iki šių metų  kovo 15 d. VVSS fondo taryba kviečia nevyriausybines organizacijas, mokslo ir studijų institucijas bei kitus juridinius asmenis teikti paraiškas šio fondo lėšoms gauti, kuriomis bus įgyvendinami  projektai. 2019 m. VVSS fondo projektams iš viso skiriama daugiau nei 3 mln. eurų.

Konkurso sąlygas ir išsamesnę informaciją galima rasti SAM interneto svetainėje:
https://sam.lrv.lt/2019-m-projektu-finansavimo-konkurso-dokumentai

 

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija

Paieška