Vyriausybėje vyko Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų tarybos posėdis

Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Deividas Matulionis pasveikino 8-ojo Lietuvos ir Ukrainos ministrų pirmininkų globojamos Jaunimo mainų tarybos komiteto posėdžio dalyvius. „Mūsų šalis ir tautas vienija istoriniai ryšiai. Investicija į šiandienos jaunimą užtikrina ne tik šių ryšių išsaugojimą, bet ir plėtojimą kuriant abiejų valstybių žmonėms aktualius bei prasmingus pokyčius. Siekiant Lietuvos ir Ukrainos bendrų tikslų, ypač svarbu suteikti galimybę jaunimui pažinti vieniems kitus ir stiprinti ryšius“, – sveikindamas Tarybos posėdžio dalyvius sakė D. Matulionis.


„Ryšys tarp tautų kuriamas ir puoselėjimas per santykį tarp žmonių. Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų taryba siekia kurti santykį tarp jaunų žmonių, suteikdama galimybę vieniems kitus pažinti, dalytis patirtimi, kartu įgyvendinti bendras idėjas. Lietuvą ir Ukrainą sieja bendra istorija, ir džiaugiuosi, kad prie šio ryšio tęstinumo prisideda ir Jaunimo mainų taryba“, – teigė Tarybos komiteto pirmininkas Lietuvoje viceministras Eitvydas Bingelis. Ketvirtus metus veikianti Taryba kasmet sulaukia vis daugiau jaunimo, norinčio bendradarbiauti su Ukraina. Atsižvelgdama į augantį jaunimo susidomėjimą, Taryba siekia kasmet finansuoti vis daugiau projektų.
Lietuvos ir Ukrainos vyriausybių susitarimu 2015 m. buvo įkurta Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų taryba, kurios tikslas – skatinti jaunimo bendradarbiavimą, siekiant plėtoti dvišalius ryšius.

Paieška