Savanorystės organizavimo veikla projekte „Atrask save“

Parsisiųsti projekto „Atrask save“ savanorystės organizavimo veiklos mentorių kontaktus galite čia.

Su savanorystę koordinuojančių ir priimančių savanorius organizacijų veiklos kokybės tvarkos aprašu gali susipažinti čia

 

Nedirbantiems ir nesimokantiems jaunuoliams – savanorystės veikla ,,Jaunimo savanoriška tarnyba

,,Jaunimo savanoriška tarnyba“- viena iš Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projekto "Atrask save" veiklų. Projektą iš Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšų įgyvendina Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Jaunimui – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save. Veikla skirta niekur nedirbančiam ir nesimokančiam jaunimui nuo 15 iki 29 m. Jaunuolis įsipareigoja savanoriauti iki 3 mėnesių pasirinktoje organizacijoje. Kiekvienam dalyviui kompensuojamos maitinimo, kelionių, kanceliarinių ir specialiųjų prekių išlaidos, esant poreikiui - apmokamos būsto nuomos išlaidos ir privalomasis sveikatos draudimas. Tai reiškia, jog savanoriauti be rūpesčių galima ne tik savo gyvenamojoje savivaldybėje, bet taip pat ir kituose Lietuvos miestuose, taip išbandyti save norimoje srityje ir įgyti profesinės patirties.

Organizacijoms – tai proga tapti akredituota savanorius priimančia organizacija, t.y. vieta,

kurioje gali savanoriauti jaunas žmogus, dalyvaujantis projekto ,,Atrask save“ veikloje ,,Jaunimo savanoriška tarnyba". Organizacija įsipareigoja savanoriui sudaryti  20-25 val. per savaitę savanoriškos veiklos planą (grafiką), kuris atitiktų savanorio kompetencijas ir būtų prasmingas tiek savanoriui, tiek pačiai organizacijai.

Daugiau informacijos:  http://jaunimogarantijos.lt/lt/savanoriauk/24

 

Informacija atnaujinta 2018 03 14

Paieška