Kontaktai

 

 

 Jaunimo reikalų departamento darbuotojų sąrašas

Direktorius

Jonas Laniauskas

 Tel.  (8 5) 246 0885, (8 650) 80798 

 el. paštas: Jonas.Laniauskas@jrd.lt

Vyriausiasis patarėjas tapžinybiniam ir tarpsektoriniam bendradarbiavimui

Juozas Meldžiukas

 Tel. (8 5) 210 1654,

 el. paštas:  Juozas.Meldziukas@jrd.lt  

Vyriausiasis patarėjas

 Aušra Šukvietienė

 Tel. (8 5) 249 7104,

 el. paštas: Ausra.Sukvietiene@jrd.lt

 Projektų  vadovas  Eglė Došienė

 Tel. (8 5) 246 1676,

 el. paštas: Egle.Dosiene@jrd.lt 

Projektų ir programų vadovas Kristina Žąsinaitė

 Tel. 8 631 43310,

 el. paštas: Kristina.Zasinaite@jrd.lt

Vyresnioji patarėja darbui su jaunimu bei jaunimo įgalinimui ir dalyvavimui

Valda Karnickaitė

 Tel. (8 5) 246 0886,

 el. paštas:  Valda.Karnickaite@jrd.lt  

Vyr. specialistė informacijos analizei

 Rita Andrejeva

 Tel. (8 5) 249 7002,

 el. paštas: Rita.Andrejeva@jrd.lt

Vyresnysis patarėjas darbui su savanoryste ir tarptautiniais fondais (l.e.p)

 Justina Lukaševičiūtė

 Tel. (8 5) 246 1355,

 el. paštas:  Justina.Lukaseviciute@jrd.lt

Vyr. specialistė darbui su jaunimui Gintarė Stankevičienė

 Tel. (8 5) 249 7007,

 el. paštas: Gintare.Stankeviciene@jrd.lt

Vyr. specialistė darbui su jaunimo reikalų koordinatoriais Asta Tiškutė

 Tel. (8 5) 249 7117,  

 el. paštas: Asta.Tiskute@jrd.lt

Vyr. specialistė

Justina Lukaševičiūtė

 Tel. (8 5) 246 1355,  

 el. paštas: Justina.Lukaseviciute@jrd.lt

Finansų ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas

 

 

Finansų ir bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistas

 

 

 

ES Projektas „Atrask save"

Projektų  koordinatorė

 Kristina Žąsinaitė

 Tel. 8 631 43310,

 el. paštas: Kristina.Zasinaite@jrd.lt

Finansininkė

 

 Tel. 

 el. paštas:

Koordinatorė

 

 

Koordinatorė

Vita Pociūtė

Tel. 8 683 63 071,

el. paštas: Vita.Pociute@jrd.lt

Koordinatorė 

Viktorija Znojevaitė

Tel. 8 634 53 842,

el. paštas: Viktorija.Znojevaite@jrd.lt

Koordinatorė 

Kamilė Strumskytė

Tel. 8 634 08 299,

el. paštas: Kamile.Strumskyte@jrd.lt

Koordinatorė

Laura Godelytė

Tel. 8 683 61 927, 

el. paštas:  Laura.godelyte@jrd.lt

  jaunimopolitika

Paieška