Konferencija "Jauno žmogaus psichikos sveikata: jo paties ar ir valstybės rūpestis?"

Kviečiame birželio 18 d. dalyvauti konferencijoje "Jauno žmogaus psichikos sveikata: jo paties ar ir jo valstybės rūpestis?" 

Pastaruoju metu vis dažniau išgirstame žinomų žmonių pasakojimus apie patirtus išgyvenimus susiduriant su įvairiais psichikos sveikatos sutrikimais. Tai tampa paskatinimu ir padrąsinimu bet kuriam žmogui kalbėti apie nerimą, liūdesį, skausmą, pripažinti, kad būtina specialistų pagalba. Be to, Lietuvos Respublikos Vyriausybės programoje išskirtas aukštas prioritetas psichikos sveikatai teikia vilčių dėl reikalingų pokyčių.

Jau birželio 18 d. susitinkame aptarti psichikos sveikatos svarbą, jauno žmogaus psichikos sveikatos raštingumą, moksleivių psichikos sveikatai kilusius iššūkius pandemijos laikotarpiu, nuotolinės psichologinės pagalbos keliamus iššūkius ir galimybes, visuomenėje nuveiktus darbus ir ateities perspektyvas bei jaunimo organizacijų indėlį į psichikos sveikatos stiprinimą.

Renginys vyks Courtyard by Marriott Vilnius City Center, adresu Rinktinės g. 3, Vilniuje. Dalyvauti galima tik turint galimybių pasą.

Būtina išankstinė registracija: http://bit.ly/registracija_į_konferenciją
 
Renginys dalinai finansuojamas Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) lėšomis.
Paieška