Kviečiame jaunimo atstovus (18-29 m.) dalyvauti draugiškos jaunimui savivaldybės rekomendacijų kūrimo konsultacijoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas skatinti jaunimo įgalinimą ir įtraukimą į jaunimo politikos įgyvendinimo vietos lygmeniu procesus, kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, inicijuoja draugiškos jaunimui savivaldybės rekomendacijų kūrimą....

Skaityti daugiau...

Kviečiame mobilųjį darbą su jaunimu ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje vykdančius darbuotojus į individualias konsultacijas

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą su jaunimu ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje vykdančius darbuotojus, š. m. spalio – lapkričio mėnesiais, organizuoja individualias konsultacijas komandoms.

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti specialisto, išmanančio socialin...

Skaityti daugiau...

Pratęsiama registracija į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas" Varėnoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia registruotis į 2018 metais organizuojamus mokymus nediskriminavimo skatinimo, tolerancijos ir pagarbos žmogui ugdymo tema:


2018 m. rugsėjo 22-23 d. Varėnoje.

Pildydami anketoje nepamirškite pažymėti kurią mokymų datą renkatės. Atkriepia...

Skaityti daugiau...

Registracija į mokymus „Mobilusis darbas su jaunimu“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą dirbančius darbuotojus, š. m. rugpjūčio 27-28 d., Klaipėdos mieste, organizuoja mokymus tema – „Mobilusis darbas su jaunimu“.


Mokymų tikslas – pristatyti mobilaus darbo su jaunimu specifiką su jaunimu dirbantiems specialista...

Skaityti daugiau...