Jaunimo reikalų departamentas ieško praktikantų!

Norėtum daugiau sužinoti apie Lietuvos jaunimo politiką bei jos įgyvendinimą? Prisidėti vykdant įvairias Jaunimo reikalų departamento veiklas? 

Šis skelbimas kaip tik tau - Departamentas kviečia atlikti praktiką, kurios metu galėsi išbandyti skirtingas Departamento įgyvendinamas sritis, įsitraukti į veiklų kūrimo ir įgyvendinimo procesus, teikti pasiūlymus dėl jaunimo politikos Lietuvoje.

Praktikos sritis: š.m. birželio - liepos mėn. Departamentas vykdys tyrimą Jaunimo savanoriškos veiklos organizavimui ir įgyvendinimui vertinti. Praktikos metu kviesime praktikantus įsitraukti į kiekybinių duomenų rinkimo, sisteminimo ir apdorojimo veiklas, taip pat atlikti labai technines, kruopštumo reikalaujančias užduotis – suvesti, atnaujinti ir tikrinti duomenis. Bei tyrimo kokybiniais darbaris - tektų rengimas, analizavimas ir kiti darbai.

Reikalavimai - pareigingas (-a), atsakingas (-a), atidus (-i) trečio ar ketvirto kurso sociologijos ar viešojo administravimo studijų programų studentas (-ė), gebantis (-i) organizuoti savo darbą.

Praktikos privalumai:

  • galimybė įgyti žinių ir patirties dirbant su specifine tema;
  • galimybė susipažinti su valstybės tarnyba, jos darbo principais;
  • galimybė įgyti praktinės patirties dirbant institucijoje;
  • galimybė gauti reikiamų duomenų ir informacijos rengiant baigiamuosius darbus susijusius su jaunimo politika;
  • galimybė įgyti praktinės patirties dirbant kompiuterinėmis programomis skirtomis duomenų sisteminimui ir analizavimui.

Praktikos trukmė - ne trumpiau kaip 2 mėnesiai.

Norėdami atlikti praktiką Jaunimo reikalų departamente savo gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "Praktika" siųskite el. paštu [email protected] Jūsų CV laukiame iki birželio 2 d.

Kilus klausimų, prašau susisiekti su Milda Lukoševičiūte: [email protected]  tel.: +370 633 21906 

 

JRD informacija

Paieška