Jaunimo reikalų departamentas įteikė 81 jaunimo darbuotojo sertifikatą

2013 m. gruodžio 17 d. buvo įteiktas 81 oficialus sertifikatas tiems jaunimo darbuotojams, kurie atitinka jaunimo darbuotojui keliamus reikalavimus, apibrėžtus Jaunimo darbuotojų sertifikavimo metodikoje (patvirtinta 2012 m. gegužės mėn. 2 d. Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus įsakymu Nr. 2V-73A-(1.4)).

Renginio akimirkas galite pamatyti čia .

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.jrd.lt/naujienos/jrd-veiklos-naujienos/jaunimo-uzimtumo-problema-regionuose-pades-spresti-jaunimo-darbuotojai bei http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/renginys-jaunimo-centras-vienai-dienai

Primename, jog Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projekto Nr. VP1-4.1-VRM-07-V-01-002 „Integruotos jaunimo politikos plėtra“finansuojamą Europos socialinio fondo ir Valstybės biudžeto lėšomis, veiklą Nr. 2.1.2. „Jaunimo darbuotojų sertifikavimo sistemos įgyvendinimas“, kuri tęsia prieš tai vykusią veiklą Nr. 2.1.1. „Dirbančių su jaunimu darbuotojų kompetencijų įvertinimo mechanizmo parengimas ir įgyvendinimas“. Apie 200 asmenų, kurie dalyvavo veikloje Nr. 2.1.1. ir įsivertino savo kompetencijas puslapyje www.jaunimodarbuotojas.lt bei gavo rekomendaciją kelti savo kvalifikaciją, šiuo metu pagal trūkstamas kompetencijas dalyvauja kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Planuojame, kad šie mokymai vyks iki 2014 m. gegužės mėn. ir tuomet oficialius jaunimo darbuotojo sertifikatus galėsime įteikti sėkmingai minėtuose mokymuose kompetencijas patobulinusiems su jaunimu dirbantiems asmenims.

JRD informacija

Paieška