Kviečiame Atvirųjų jaunimo centrų vadovus į mokymus!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas stiprinti atvirųjų jaunimo centrų vadovus, š. m. rugpjūčio 30 d., Vilniuje, organizuoja Atvirųjų jaunimo centrų vadovų mokymus.

Renginio tikslas – stiprinti atvirųjų jaunimo centrų vadovų kompetencijas, siekiant pagerinti įstaigoje teikiamų paslaugų kokybę. Mokymų metu bus aptariami atviro darbo su jaunimu principai ir metodai, diskutuojant jauno žmogaus poreikių, darbo su jaunimu formų ir būdų klausimais, aptariant jaunimo darbuotojo laikysenos aspektus.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.

Renginio programa derinama. Numatoma renginio trukmė - 6 astronominės valandos. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Į mokymus registruokitės iki rugpjūčio 20 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą.

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu. Mokymuose dalyvaus apie 30 dalyvių.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Vyšniauskaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007.

JRD informacija

Paieška