Kviečiame į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“ Naujojoje Akmenėje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia registruotis į trečiuosius 2017 metų mokymus nediskriminavimo skatinimo, tolerancijos ir pagarbos žmogui ugdymo tema, kurie vyks š. m. rugsėjo 30 d. - spalio 1 d. Naujoje Akmenėje.

Mokymų organizavimo tikslai – padėti jauniems žmonėms įvaldyti ir lavinti nediskriminacinio ir pagarbaus bendravimo būdus, formuoti geranorišką elgesį, gerinti gebėjimą atsisakyti išankstinės nuostatos, išmokti pasirinkti tinkamas bendravimo frazes, atpažinti patyčių priežastis, kovoti su jų padariniais savo gyvenamojoje, mokymosi ar darbo aplinkoje.

Mokymuose itin daug dėmesio bus skiriama aktyviam praktinių įgūdžių formavimui, patirties įsisąmoninimui ir sklaidai. Dalyviai, pasinaudodami mokymuose įgyta patirtimi ir žiniomis, gebės ne tik atpažinti diskriminacijos, neapykantos kalbos, patyčių apraiškas bet ir tinkamai reaguoti konkrečiose situacijose.

Mokymuose kviečiami dalyvauti atstovai iš:

•             jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;

•             atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių;

•             apskritųjų stalų;

•             jaunimo darbo centrų;

•             švietimo įstaigų;

•             mokinių bei studentų savivaldų.

Numatomas dalyvių skaičius – 20, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu: dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki rugsėjo 20 d. (imtinai). Registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą. Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Vyšniauskaitė, el. p. [email protected], tel. (8 5) 2 497 007.

Paieška